Júnové dobrodružstvo na Island-e s letenkami od 77€

Island vodopády

WizzAir nám zlacnil nejaké tie letenky na Island. Ak máš počas júna čas a chcel by si spoznať túto úžasnú krajinu, spiatočné letenky s odletom z Budapešti ťa môžu iba 77€!

Táto cena platí pre členov Wizz Discount Club. Ak si teda dal na naše odporúčania už v minulosti, dnes si môžeš kúpiť letenky na island za 77€. Ak členom nie si, cena pre teba začína na 97€.

Odporúčame však si kúpiť členstvo. Pri dvojici stojí iba 30€ a najbližší rok vám umožní nakupovať letenky WizzAir-u za zníženú cenu. Už len pri týchto letenkách sa vám to vráti – ba priam zaplatíte menej ako keby ste kupovali letenky ako nečlenovia. 

Za najnižšiu cenu je dostupný jediný júnový termín 12-19.6.2017. Vysoko odporúčame v prípade záujmu rezervovať letenky čo najskôr. Je možné, že sa letenky veľmi rýchlo vypredajú.

Zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 42x32x25cm. Ak si toho so sebou chcete zobrať viac, dodatočná batožina sa dá samozrejme dokúpiť(členovia WDC majú zľavy aj na dodatočne dokúpenú batožinu)

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Reykjavik
od 77€
12-19.6.2017

Ubytovanie

Island nie je lacný. S tým počítajte. Hlavne kvôli obrovskému nárastu turizmu išli aj ceny za posledné roky nahor. 

Hlavne si ubytovanie hľadajte čím skôr. Tento rok sa opäť očakáva rekordný počet návštevníkov a je možné, že kapacity ubytovania – hlavne toho najlacnejšieho nebudú také veľké. 

Pre hotely a hostely vyskúšajte HotelsCombined.com, ktorý vám porovná ceny na jednotlivých ubytovacích weboch. Pre ponuky miestnych vyskúšajte Airbnb.com

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Reykjavik

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.