Júnová dovolenka na MALORKE – letenky za 30€!

Malorka
Malorka

Naplánujte si už dnes svoju letnú dovolenku! Máme tu pre vás tip na letenky na krásnu Malorku, ktoré sú na jún dostupné už za 30€!

Letieť je možné v termíne 01-15.06.2022. V stredu z Viedne odletíte a o 14 dní neskôr v stredu priletíte naspäť. V termíne na týždennú dovolenku 8-15.6.2022 zaplatíte prípadne 45€.

Na Malorku sa lieta aj z iných letísk či inými leteckými spoločnosťami. Ďalšie linky si môžete pozrieť na na tejto stránke

Bez priplácania je možné si zobrať menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste batožiny potrebovali viac – pre ďalšiu väčšiu príručnú batožinu si treba priplatiť priority boarding, prípadne vybrať si podpalubnú batožinu.

Všetko čo potrebujete vedieť pred cestou na Malorku nájdete v našom článku tu

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Palma De Mallorca
30€
napr. 1-15.06.2022
Viedeň
Palma De Mallorca
45€
napr. 8-15.06.2022

Tip na ubytovanie

Js Miramar – Hotel priamo na pláži s polpenziou a super bazénom v Can Picafort. V cene je aj bezplatné storno bez nutnosti platiť niečo vopred! Krásne letovisko! Za 14 nocí zaplatíte ako dvojica 1333€ – 667€/osoba, 48€/osoba/noc.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania na tejto stránke

Vstup do Španielska a návrat na Slovensko

Pri cestovaní do Španielska už treba splniť prísnejšie podmienky. Na vstup treba buď očkovanie alebo test(PCR nie starší ako 72 hodín alebo Ag test nie starší ako 48 hodín), prípadne potvrdenie o prekonaní ochorenia. Odporúčame sledovať príslušnú stránku na MZV.

Pri návrate do Viedne treba mať vyplnený tranzitný formulár.

Požičanie auta za babku

Ak by ste si na výlet chceli požičať auto, porovnanie cien jednotlivých autopožičovní na letisku si môžete pozrieť na tejto stránke

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky na Malorku

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?