Jesenné spoznávanie ISLAND-u s letenkami od 63€

Island krajina

Island sa stal počas posledných rokov fenoménom a destináciou, do ktorej sa chce pozrieť takmer každý. Cez leto tam však bude strašne veľa ľudí čím tento ostrovný štát počas najrušnejších mesiacov stráca niečo zo svojho čara.

My tu pre vás máme tip na lacné letenky na jeseň tohto roka, kedy letenky kúpite už od parádnych 63€ za spiatočný let.

Za takúto cenu momentálne ponúka letenky maďarská spoločnosť WizzAir s odletom z letiska v Katoviciach pre členov tzv. Wizz Discount Club. Ak členom nie ste, letenky sú dostupné za 84€. Radšej si však členstvo kúpte – pre dvojicu stojí iba 30€ na rok a ako dvojica ušetríte na letenkách viac ako 40€. Stále sa to teda oplatí a najbližší rok budete mať možnosť kupovať letenky tejto spoločnosti za znížené ceny.

Dostupné sú konkrétne dva termíny – jeden dlhší 8-19.11.2017 a jeden kratší 9-13.10.2017. Treba však rátať s tým, že s prichádzajúcou jeseňou sa aj skracuje doba, po ktorú svieti na Islande Slnko. V novembri je to je okolo 6-7 hodín svetla. 

Zobrať si so sebou bez príplatku môžete 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou do 10kg. Ako člen WDC budete mať zľavy aj na dodatočne dokúpenú batožinu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Katovice
Reykjavik
od 63€
8-19.11.2017

Kde hľadať ubytovanie?

Stránky Airbnb.com a HotelsCombined.com budú výborným pomocníkom pri hľadaní ubytovania. 

Airbnb využite na vyhľadávanie ponúk miestnych, HotelsCombined.com potom na hľadania naprieč ubytovacími zariadeniami. Vo všeobecnosti vychádzajú ponuky miestnych cenovo o niečo lepšie.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie si, zaregistruj sa cez tento odkaz pre získanie vstupného bonusu 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

Kde si požičať auto? 

Na vyhľadávanie možností požičania auta je dobrý portál RentalCars.com, ktorý zbiera ponuky od mnohých autopožičovní a všetky ich máte pekne dostupné na jednom mieste – pozrite TU.

Jesenné spoznávanie ISLAND-u s letenkami od 63€

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?