Jesenná SARDÍNIA – letenky dostupné už za 30€!

Ak radi cestujete do Stredomoria aj počas jesene – kedy tam stále nie je zima, tony turistov už zmizli a tieto ostrovy teda máte možnosť spoznať plnými dúškami, máme tu pre vás jeden TIP na letenky.

Spoločnosť Ryanair zlacnila letenky na obľúbenú Sardíniu s odletom z letiska v Krakove, kedy za let tam aj naspäť zaplatíte dohromady iba 30€!

Termínov je nie mnoho – ako jeden z dostupných môžeme uviesť novembrový 17-27.11.2018. Celý kalendár termínov si pozrite na tejto stránke.

Minulý rok sa v takomto období teploty v Cagliari pohybovali medzi 16-19°C. Už to teda na kúpanie nebude, ale nedá sa ani povedať, že by tam bola zima.

Keďže Ryanair zmenil svoje podmienky týkajúce sa povolenej batožiny, za najnižšiu cenu si so sebou môžete zobrať od 1. novembra iba menšiu tašku s rozmermi 40x20x25cm. Viac informácii o zmenách u Ryanair-u nájdete TU. 

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Krakov
Cagliari
30€
napr. 17-27.11.2018

Koľko stojí prenájom auta?

Pri spoznávaní ostrova samotného sa hodí mať auto, ktoré vám dá istú slobodu, čo sa týka pohybu. 

V termíne 17-27.11.2018 začínajú ponuky za prenájom auta na 10 dní na cca 60€. To je parádna cena – keď si navyše zoberiete, že sa táto suma ešte rozráta na počet osôb.

Celú ponuku si môžete pozrieť napríklad na webe Rental Cars , kde sa nachádzajú ponuky väčšiny autopožičovní a ide taktiež o jedného z najväčších online 

Tip na ubytovanie

Poseidon – ubytovanie priamo v Cagliari, kde za ubytovanie na 10 nocí zaplatíte 306€ – 153€/osoba, 15,3€/osoba/noc. V cene máte pritom aj raňajky a využívať môžete bezplatne parkovisko.

Alebo si pozrite kompletnú ponuku ubytovania v Cagliari s viac ako 450 zariadeniami na tejto stránke.

letenky z Krakova do Cagliari

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)