JESEŇ: 4 dni na Islande s letenkami už od 49€!

letenky z Katovíc na Island

Čo tak si spraviť v októbri krátky výlet na Island? Máme tu pre vás TIP na letenky, pri ktorých strávite na tomto ostrovnom štáte 4 dni a ich cena začína už na 49€!

Takéto letenky ponúka spoločnosť WizzAir pre členov svojho Wizz Discount Club.

Ak ste o tomto členstve ešte nepočuli, prečítajte si náš článok o Wizz Discount Club. Členstvo stojí pre dvojicu na rok iba 30€ dokopy a získate tým veľmi pekné zľavy – bežne okolo 20€ na spiatočnú letenku. Pre maximálne piatich potom stojí 60€. Pri tejto ponuke by ste inak ako nečlen platili za letenky 70€. Členstvo sa dá pridať do „košíka“ priamo pri rezervácii leteniek a rovno vám to aj zníži cenu.

Za najnižšiu sumu sú dostupné dva termíne – ten kratší o ktorom píšeme 23-27.10.2018 a dlhší 13-27.10.2018.

Odporúčame však rezervovať čím skôr. V dobe písania článku bolo dostupných za najnižšiu cenu len posledných niekoľko leteniek.

Zobrať si so sebou môžete iba 1 kus batožiny s rozmermi 55x40x23cm, ktorý vám pred vstupom do lietadla umiestnia do podpalubia(musí spĺňať všetko, čo príručná batožina). Za príplatok si môžete zobrať túto batožinu aj na palubu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Katovice
Reykjavik
od 49€
23-27.10.2018

Koľko stojí prenájom auta?

Najlacnejšie ceny na letisku v Keflavik-u začínajú na 116€ za prenájom na 4 dni. Keď si však zoberiete, že by ste boli v dvojici, trojici či štvorici tak to na osobu už nevychádza tak draho.

Celú ponuku si môžete pozrieť napríklad na známom portáli Rental Cars , kde nájdete ponuky väčšiny autopožičovní na jednom mieste a všetko si môžete jednoducho porovnať.

Tip na ubytovanie

Melur Guest House – ak by ste si chceli zarezervovať ubytko, z ktorého by ste si potom len každý deň robili autom výlety po Islande, môžete skúsiť toto. 4 noci vás tu ako štvoricu budú stáť iba 400€ – 100€ / osoba, 25€/osoba/noc.

Alebo si kuknite kompletnú ponuku s viac ako 900 zariadeniami na tejto stránke.

letenky z Katovíc do Reykjaviku

JESEŇ: 4 dni na Islande s letenkami už od 49€!
5 (100%) 1 vote

BEZ KOMENTÁRA