Jarný ISLAND – letenky z Viedne od 36€!

Island krajina

Uvažujete nad jarným výletom na Island? Spiatočné letenky z Viedne sú momentálne v ponuke WizzAiru už od 36€!

Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount ClubAk ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho máte, poletíte za 36€. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 56€.

Ak však plánujete letenky kupovať, odporúčame kupovať aj členstvo Wizz Discount Club. Zaplatíte dohromady menej a navyše budete mať na ďalší rok zakúpené aj členstvo. Členstvo sa dá prikúpiť priamo pri rezervácii letenky a zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. Namiesto 56€ budete teda platiť za letenky 36€ – v prípade dvojice teda každý o 20€ menej. Členstvo pritom stojí na rok 30€ pre dvojicu dohromady.

Za najnižšiu cenu je možné letieť napríklad v termíne 31.03-07.04.2022. Vo štvrtok z Viedne odletíte a o 7 dní neskôr v o štvrtok priletíte naspäť.

Prípadne ak vám nevyhovuje termín, môžete si pozrieť ďalšie možnosti letov aj na na tejto stránke

Bez priplácania je možné si zobrať menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. S týmto treba rátať. Samozrejme sa dá ďalšia batožina priplatiť, no letenky budú následne o desiatky € drahšie. Ak pôjdete viacerí, môžete to vyriešiť zarezervovaním jednej väčšej podpalubnej batožiny pre všetkých.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Reykjavik
od 36€
napr. 31-07.03.2022

Covid-19: Podmienky vstupu na Island

Na Islande sa vyhnú karanténe iba očkované osoby. Aj tie však stále budú potrebovať testy. Celé podmienky vstupu nájdete na týchto stránkach Ministerstva zahraničných vecí.

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Bežné ubytovacie zariadenia odporúčame hľadať na známych portáloch ako Agoda.com či Booking.com. Nájdete tam najširšiu ponuku ubytovacích zariadení a nemal by byť problém vybrať si.

Ako alternatívu potom môžete skúsiť portál Airbnb.com, kde ponúka ubytovanie aj miestni – izby, byty či celé domy.

letenky z Viedne do Reykjaviku

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)