ISLAND s odletom z Viedne – letenky už od 31€!

letenky z Viedne na island

A čo by ste povedali na krátky novembrový výlet na Island? Máme tu pre vás tip na letenky, ktorých cena začína už na 31€!

Za takúto čiastku ponúka letenky spoločnosť WizzAir pre členov Wizz Discount Club. Ak členom nie ste, letenky kúpite za 55€.

Členstvo však odporúčame. Stojí na rok pre dvojicu iba 30€ dohromady a zľava sa vám uplatní už aj na letenky, ktoré kupujete spolu s členstvom. Po celý rok pritom môžete nakupovať letenky tejto spoločnosti so zľavou.

Najlacnejšie letenky sú dostupné napríklad v termíne 26-30.11.2019. Celý kalendár termínov však nájdete napríklad na tejto stránke.

Rátajte s tým, že počas tohto obdobia v novembri máte svetlo na Islande okolo 5-6 hodín, ostatok je tma. Takže vhodné predovšetkým pre tých z vás, ktorí by radi videli polárnu žiaru.

Za najnižšiu cenu si so sebou môžete zobrať menšiu tašku s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste potrebovali aj klasickú príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm, treba si priplatiť priority boarding – ten však stojí + 44€. Oplatí sa teda letieť naľahko.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Reykjavik
od 31€
napr. 26-30.11.2019

Tip na ubytovanie

Apartmán cez Airbnb.com – pri hľadaní ubytovania v Reykjaviku môžete skúsiť napríklad toto ubytko. Za 4 noci zaplatíte ako dvojica 238€ – 119€/osoba, 29,75€/osoba/noc.

TIP: Airbnb ponúka pri založení účtu vstupný bonus 15-30€! Stačí sa pritom zaregistrovať napríklad cez tento link.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Viedne na Island

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?