ISLAND s odletom z Viedne – cena už od 65€!

letenky z Viedne na Island

Island je jednou z najoriginálnejších európskych krajín. Ak vás to sem ťahá, dnes tu pre vás máme TIP na výhodné letenky z Viedne už od 65€!

Za túto čiastku ponúka WizzAir letenky pre členov tzv. Wizz Discount Club, pričom pre nečlenov ponúka letenky už za 85€. Odporúčame si však členstvo spolu s letenkami kúpiť, zľava sa vám aplikuje priamo už aj na tieto letenky a celý nasledujúci rok budete môcť kupovať letenky tejto spoločnosti so zľavami bežne 15-20€. Členstvo samotné pritom stojí pre dvojicu dohromady 30€/rok.

Za najnižšiu cenu je dostupný termín na prelome mája a júna 2019 – 30.5-4.6.2019. Budete mať teda taký dlhší predĺžený víkend na Islande.

Jedinou nevýhodou je, že v základnej cene letenky máte možnosť zobrať si so sebou iba menšiu tašku s rozmermi 40x30x20cm. A ak by ste si chceli zobrať aj väčšiu tašku 55x40x23cm tak si priplatíte +40€. Na letenky na Island stále dobrá cena, no oplatí sa zbaliť sa minimalisticky. 

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Reykjavik
od 65€
30.5-4.6.2019

Kde hľadať ubytovanie?

Z vlastnej skúsenosti vám vieme odporučiť tieto dva portály:

  • Booking.com – ak ste už cestovali na vlastnú päsť, tak ho určite poznáte. Asi najznámejší portál vôbec s obrovskou ponukou zariadení. A hlavne – my sme s nimi zatiaľ nikdy nemuseli riešiť žiaden problém.
  • Ďalšou možnosťou je využiť taktiež známy portál Airbnb.com. Tu už ponúkajú ubytko miestni a častokrát za veľmi dobré ceny.

TIP: A ak ste o Airbnb ešte nepočuli a chceli by ste ich vyskúšať – ak sa zaregistrujete cez tento link na účet vám pribudne vstupný bonus 15-30€! Áno. Len tak.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky na Island

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?