Island na prelome februára a marca od 65€

Island vodopády

Konečne prichádzajú ponuky na lacný Island aj na obdobie, kedy je tam relatívne dostatok svetla. Pri decembri či januári, kedy boli ceny veľmi nízko totiž na Islande svietilo slnko tak 4-5 hodín. Pri termíne na prelome februára a marca to bude už o poznanie viac – okolo 10 hodín.

Upozorniť však treba, že cena 65€ platí pre členov Wizz Discount Club. Ak ste teda dali na naše rady v minulosti a stali ste sa členom prémiového klubu maďarskej spoločnosti WizzAir, aktuálne máte možnosť nakupovať letenky na Island za spomenutú cenu.

Cena pre nečlenov začína na 98€, čo je taktiež výborná cena za let na Island. Každopádne ak už máte o tieto letenky záujem, nie ste členmi Wizz Discount Club a plánujete letieť aspoň vo dvojici, odporúčame si členstvo zakúpiť a následne kúpiť letenky ako člen. Špeciálne je to výhodne dnes, kedy majú členovia Wizz Discount Club lacnejšiu cenu letov ako bežne.

O Wizz Discount Club sa viac dozviete v tomto našom článku.

Dostupných nie je mnoho termínov. Okrem termínu 26.2-5.3.2017 je dostupných aj niekoľko ďalších termínov za peknú cenu – 5-12.2.2017, 15-18.1.2017, 19-22.2.2017.

Za najnižšiu cenu máte možnosť zobrať si so sebou príručnú batožinu s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou 10kg. 

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Reykjavik
od 65€
26.2-5.3.2017

Ďalšie informácie

  • pri rezervácii leteniek u WizzAir nechávajte cenu letenky v pôvodnej mene. Pri letoch z Budapešti sú to konkrétne forinty. Keby ste to zmenili na eurá, tak vám spoločnosť nahodí celkom nepríjemný kurz a mohli by ste prerobiť pokojne aj dvojcifernú čiastku
  • na rezerváciu ubytovania využite HotelsCombined.com. Ten vám porovná ceny na jednotlivých ubytovacích portáloch a získate tak najnižšiu cenu pri zariadení, ktoré si vyberiete. Ak máte záujem o ubytovanie u miestnych, pozrite si aj ponuky na Airbnb.com a ak na Airbnb.com ešte nie ste, zaregistrujte sa cez tento link a získate vstupný bonus 15-30€

letenky Reykjavik

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno