ISLAND na prelome mája a júna od 78€

Island vodopády

Stále uvažuješ nad tým, že by si si počas najbližších mesiacov spravil výlet na Island, no stále si nekúpil letenky? Opäť tu pre teba máme atraktívnu ponuku letov, kedy cena za spiatočný let začína na 78€!

Konkrétne ide o ponuku letov spoločnosti WizzAir s odletom z Budapešti a letom späť do Prahy. Cena platí pre členov Wizz Discount Club. Ak členmi nie ste, cena začína na 111€ za spiatočný let. Členstvo pritom stojí iba 30€ pre dvojicu. Preto ak členmi ešte nie ste, radšej si kúpte členstvo a následne letenky, ušetríte a najbližší rok budete môcť kupovať letenky WizzAir-u za akciové ceny. 

Letí sa 19.5.2017 z Budapešti, pričom späť sa môžete vrátiť buď 31.5.2017 alebo 4.6.2017 do Prahy. 

Lety sú priame bez prestupov. Za najnižšiu cenu vám spoločnosť umožňuje zobrať si so sebou 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou do 10kg. Členovia WDC majú zľavy aj na dodatočne zakúpenú batožinu navyše. 

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Reykjavik
od 40,5€
19.5.2017
Reykjavik
Praha
od 37,5€
31.5./4.6.2017

Ubytovanie

Hotely a hostely na Island-e hľadajte na stránkach HotelsCombined.com. Tento portál ponúka výborný prehľad cien na jednotlivých ubytovacích portáloch.

Taktiež si ubytovanie rezervujte čo najskôr. Pri Islande sa očakáva tento rok rekordná návštevnosť, čo môže znamenať aj veľmi rýchle vypredanie tých najlepších zariadení(čo sa týka pomeru cena/kvalita)

Ponuky miestnych potom hľadajte na stránkach Airbnb.com. Ak na tomto webe ešte nie ste zaregistrovaní, urobte tak cez tento odkaz. Získate tým vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Reykjavikletenky z Reykjaviku do Prahy

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.