ISLAND: Letenky do Reykjaviku dostupné od 91€

Island vodopády

Ak máš chuť navštíviť túto sezónu Island, stále máš šancu kúpiť letenky za relatívne nízke čiastky. Spoločnosť WizzAir, ktorá tento rok otvorila novú linku z Prahy do Reykjaviku momentálne ponúka ceny už od 91€/spiatočný let!

Za takúto čiastku máte možnosť nakupovať letenky WizzAir-u ak ste členmi Wizz Discount Club. Ak členom ešte stále nie ste, odporúčame to zmeniť. Členstvo stojí dvojicu iba 30€/rok a počas celého tohto roka môžete nakupovať letenky tejto spoločnosti za zlacnené ceny(väčšinou 15-20€ na jednu spiatočnú letenku!). Viac si prečítajte TU.

Lacné termíny sú dostupné hlavne na jún 2017. Pár konkrétnych termínov: 7-18.6.2017, 4-14.6.2017, 4-11.6.2017, 4-18.6.2017…

Všetky termíny s cenami si môžete pozrieť na tejto stránke.

WizzAir vám za najnižšiu cenu umožňuje zobrať si so sebou príručnú batožinu s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou 10kg. Ak by ste potrebovali dodatočnú batožinu, ako členovia WDC bude mať na ňu dodatočné zľavy.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Praha
Reykjavik
od 91€
napr. 7-18.6.2017

Ubytovanie

Ubytovanie si hlavne rezervujte čím skôr. Každým rokom na Island chodí viac ľudí a ubytovacích zariadení tu nie je až toľko. Znamená to hlavne to, že low-cost sa rýchlo vypredáva a Island nie je vo všeobecnosti lacná krajina.

Hotely a hostely hľadajte na HotelsCombined.com, kde sa nachádzajú na jedno mieste ponuky z mnohých ubytovacích portálov.

Na Airbnb.com skúste ponuky miestnych – často krát tu nájdete lákavé ceny.(+ zaregistrujte sa cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo)

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Reykjavik

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.