ISLAND: Júnové letenky do Reykjaviku od 115€

Island vodopády

Mali sme tu už mnoho ponúk letov na Island. Väčšinou však išlo o termíny mimo tých najpopulárnejších mesiacov ako je jún, júl, august či september. Dnes tu pre vás máme jeden tip na lacné letenky, ktorých cena začína už na 115€ za spiatočný let.

Opäť ide o letenky spoločnosti WizzAir – tentokrát s odletom z Prahy. Za najnižšiu cenu máte možnosť letenky kúpiť v prípade, že ste členmi Wizz Discount Club. V prípade, že členmi nie ste, cena začína na aj tak výborných 131€ za spiatočný let. Členstvo však určite odporúčame. Pre dvojicu stojí iba 30€ a umožňuje vám najbližší rok kupovať letenky tejto spoločnosti za akciovú cenu.

Viac o tomto členstve si môžete prečítať v tomto článku. 

Za najnižšiu cenu je dostupný jediný termín – 4-11.6.2017. Za o niečo vyššiu cenu máte možnosť letieť ešte v termíne 7-14.6.2017. 

Lety sú priame. WizzAir vám za najnižšiu cenu umožňuje zobrať si so sebou 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou do 10kg. Členovia Wizz Discount Club majú zľavy aj na dodatočnú batožinu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Praha
Reykjavik
od 115€
4-11.6.2017

Ubytovanie

Hotely a hostely na Island-e hľadajte na stránkach HotelsCombined.com. Tento portál ponúka výborný prehľad cien na jednotlivých ubytovacích portáloch.

Taktiež si ubytovanie rezervujte čo najskôr. Pri Islande sa očakáva tento rok rekordná návštevnosť, čo môže znamenať aj veľmi rýchle vypredanie tých najlepších zariadení(čo sa týka pomeru cena/kvalita)

Ponuky miestnych potom hľadajte na stránkach Airbnb.com. Ak na tomto webe ešte nie ste zaregistrovaní, urobte tak cez tento odkaz. Získate tým vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Reykjavik

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.