ISLAND + Gdansk v októbri za 133€!

island krajina
By: Moyan Brenn - CC BY 2.0

Po tom čo spoločnosť WizzAir otvorila linku z Budapešti na Island, ste si už asi celkom zvykli, že najnižšie ceny medzi 100-150€ sú poväčšine v zimnom období začiatkom roka. 

Dnes tu však pre vás máme možnosť ako navštíviť tento famózny ostrov už začiatkom jesene za výbornú cenu. Spojte si trip na Island s výletom do Gdanska a za letenky zaplatíte spolu iba 133€!

Ide o kombináciu letov spoločností Ryanair a WizzAir. Z Krakowa do Gdanska a späť poletíte so spoločnosťou Ryanair, čo vás bude stáť 37€. Následne z mesta Gdansk na Island a späť poletíte s maďarským dopravcom WizzAir za 96€.

Ak vlastníte členstvo vo Wizz Discount Club, letenky WizzAir kúpite dokonca za 77€ a celá cesta vás tak teda bude stáť iba 114€! (Neviete čo je Wizz Discount Club? Viac o ňom píšeme tu)

Dostupných termínov(aj leteniek za podobnú cenu) je minimum, predovšetkým kvôli letom z Gdanska na Island, kde ich je za podobnú cenu skutočne málo.

Myslite na to, že obe spoločnosti za najnižšiu sumu umožňujú zobrať si iba príručnú batožinu! Vážiť môže pri oboch 10 kg, rozmery sú však odlišné. Ryanair maximálne 55x40x20cm, WizzAir maximálne 42x32x25cm. Viac o batožine Ryanair tu, WizzAir tu

Dobré videjko ako sa zbaliť do príručnej batožiny na dlhšie cesty natočila Janka z Travelhack.me: https://www.youtube.com/watch?v=Kqe2XBzWHdY

Gdansk – Keflavik za 96€(17-28.október 2016)

Rezervovať

Krakow – Gdansk za 37€(14-30.október 2016)

Rezervovať

Ubytovanie

V Gdansku nie je ubytovanie vôbec drahé. Ak si vyberiete správne a nepotrebujete vysoký štandard, ceny začínajú už okolo 10€/osoba/noc. Odporúčame prejsť si stránky Booking.com aj Airbnb.com. Najlacnejšie ceny sú veľmi podobné, záleží však čo preferujete.

Ak chcete lacný hotel, na Booking.com ho nájdete. Ak nemáte problém bývať u miestnych a vďaka tomu mať oveľa lepšiu polohu ubytovania, hľadajte na Airbnb.com

Island je oproti Gdansku o niečo drahší. Konkrétna cena však záleží kam budú viesť vaše kroky. Opäť odporúčame predovšetkým porovnávať Booking a Airbnb a určite nájdete presne to čo vám vyhovuje. 
gansk - island

krakow - gdansk

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno