Islandské dobrodružstvo: 3 noci s letenkami, ubytovaním aj autom od 332 EUR! 

Island
Island

Prežite nezabudnuteľné chvíle na Islande, kde vás čaká fascinujúca príroda a neopakovateľné scenérie. Užite si pohodlie v Hotel Bella Apartments & Rooms a objavte divokú krásu ostrova. Hotel má ideálnu lokalitu na výlety.

Zhrnutie tipu: Cena za letenky s Wizz Discount Clubom (76 EUR) a ubytovanie (334 EUR/2 osoby = 167 EUR na osobu) na 3 noci vynáša celkovo 243 EUR na osobu. Bez členstva vo Wizz Discount Club je cena letenky 96 EUR, čo celkovú cenu zvyšuje na 263 EUR na osobu. Na Islande je auto takmer nevyhnutnosť. Požičajte si Daciu Duster 4×4 za 177 EUR s positenim a bezplatným stornom. spolu aj s autom je prepočet na osobu pri dcohc osobách od 332 EUR.

Rezervujte si letenky na Island:

  • Termín: 3.5.-6.5.
  • Letenky Viedeň – Reykjavík: už od 76 EUR pre členov WDC alebo 96 EUR pre nečlenov. Rezervácia na Wizz Air.
  • Viac termínov a informácií nájdete v kalendári termínov.

Ubytovanie, ktoré odporúčame:

Využite pohodlie a výbornú lokalitu Hotel Bella Apartments & Rooms v Selfossi, ideálneho miesta pre výlety a spoznávanie Islandu. Cena 334 EUR za dve osoby na 3 noci zahŕňa aj možnosť bezplatného stornovania.

Autopožičovňa:

Zažite Island podľa vlastných predstáv s autom Dacia Duster 4×4, ktorý je ideálny pre prieskum islandských ciest. Prenájom za 177 EUR s plným poistením na celé obdobie vám umožní navštíviť odľahlé miesta a skryté poklady ostrova. Rezervujte na Booking Cars.

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.6 / 5. Počítadlo: 9

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Tvoríme pre vás tento portál už od roku 2014.