INDONÉZIA: Jakarta – letenky aj počas leta za 469€!

príroda v Indonézii
By: Thomas Depenbusch - CC BY 2.0

Indonézia patrí k čím ďalej tým viac obľúbeným destináciám juhovýchodnej Ázie. Ak by ste sa (aj počas leta) chceli vydať do jej hlavného mesta  a odtiaľ putovať spoznávať jednotlivé ostrovy, ktorých má Indonézia viac ako 16 000, so spoločnosťou Royal Jordanian za letenky zaplatíte iba 469€!

Za najnižšie ceny máte možnosť nájsť lety v dátumoch od júna do decembra 2016, pričom dostupné sú aj termíny počas leta!

Zobrať si so sebou môžete 1 príručnú batožinu a 1 podpalubnú batožinu s maximálnou hmotnosťou 30kg. 

Kalendár termínov

Viedeň - Jakarta od 469€

Ubytovanie

Keď už máte letenky, treba nájsť vhodné a najlepšie rovnako lacné ubytovanie. Na jednej z nasledujúcich stránok by sa tak celkom určite malo stať: 

Booking.com – stránky Booking.com by mali byť jednou z prvých možností po ktorej siahnete, keď sa rozhodnete hľadať lacné ubytovanie. Obrovská ponuka, časté zľavy, pri mnohých zariadeniach storno zdarma či platba až na mieste. Stačí si len vybrať.

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Jakarta

INDONÉZIA: Jakarta – letenky aj počas leta za 469€!
5 (100%) 2 votes

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.