HIT! Z Berlína do San Francisca poletíte už za 319€!

San Francisco najznámejší most

Lacnejšie letenky do Kalifornie sme tu už dlhšiu dobu nemali! Ak by ste si sem koncom leta/začiatkom jesene chceli zaletieť a spoznať San Francisco či hollywoodske mesto Los Angeles, spiatočné letenky kúpite už za 319€ s odletom z Berlína. 

Termíny sú dostupné konkrétne na september a október 2017. Je pravdepodobné, že táto ponuka letov nebude príliš dlho aktuálna, preto ak máte o letenky záujem neváhajte príliš dlho.

Letí sa so spoločnosťami FinnAir, Iberia a American Airlines. Obe európske aerolinky známe , populárne a kvalitné. V poslednom rebríčku SKYTRAX sa FinnAir umiestnil na 25. mieste spomedzi všetkých leteckých spoločností a Iberia na 42.priečke. American Airlines nepatrí medzi absolútnu špičku, ale stále to je fajn spoločnosť.

Prestupovať budete aj na ceste tam aj na ceste späť iba raz(tam v Helsinkách, späť v Londýne). Väčšinou ide o krátke prestupy.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

Zobrať si so sebou môžete aj podpalubnú batožinu do 23kg.

Ak teda máte chuť letieť do Kalifornie a popri tom si spraviť výlet aj do Berlína, táto ponuka je práve pre vás!

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Berlín
San Francisco
319€
september – október 2017

Ako sa dostať do Berlína?

Do hlavného mesta Nemecka lieta z Bratislavy pravidelne letecká spoločnosť Ryanair. Ceny bez podpalubnej batožiny aktuálne začínajú v týchto termínoch na 25-30€ za spiatočný let. S podpalubnou batožinou do 15kg to je potom suma okolo 60€. Termíny si môžete pozrieť TU. Ja by som však osobne počkal ešte tak mesiac…Tá cena na september ešte môže klesnúť(a myslím, že aj klesne)

Dostať sa do Berlína môžete aj autobusovou spoločnosťou FlixBus. Cena je tu podobná – okolo 60€!

Ubytovanie

Najlepšie v Berlíne aj v Kalifornii vychádzajú ponuky miestnych na Airbnb.com. Cena je tu väčšinou nižšia ako v klasických ubytovacích zariadeniach.

Určite si však pozrite aj hotely a hostely na HotelsCombined.com. Dá sa všetko zoradiť pekne podľa ceny, takže hneď uvidíte, za aké čiastky môžete zohnať ubytko

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky San Francisco

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?