GRÉCKO: Atény + Solún spolu za 44€

By: brownpau - CC BY 2.0

Letieť tam aj späť z toho istého mesta je síce pre dovolenkárov výhodné, ale pre tých z vás, ktorí chcú toho čo najviac spoznať určite menej efektívne ako letieť späť z iného miesta. 

Dnes sme si tu pre vás pripravili tip na lacné letenky, kedy budete mať možnosť spoznať Atény a Solún(Thessaloniki) + priľahlé okolie. 

Konkrétne ide o kombináciu troch leteniek – z Budapešti do Thessaloniki, z Thessaloniki do Atén a z Atén do Bratislavy. Za všetky 3 zaplatíte spolu iba 44€! 

Z Budapešti do Thessaloniki vás odvezie spoločnosť WizzAir. Ďalšie lety sú už potom so spoločnosťou Ryanair.

Myslíte na to, že sú to nízkonákladové spoločnosti a zobrať si so sebou môžete iba príručnú batožinu(ak si nepriplatíte) – o batožinu u WizzAir píšeme tu, u Ryanair tu

Ak máte o letenky seriózny záujem, odporúčame neváhať príliš dlho – na trase Atény – Bratislava je za spomenutú sumu dostupných len niekoľko posledných letov. Najlacnejšie rezervujte na stránkach Ryanair/WizzAir, ak preferujete rezerváciu cez Pelikan, za o niečo vyššie cenu môžete nakupovať aj tam. 

Budapešť – Solún(Thessaloniki) za 9,49€(5.október 2016)

Prejsť na stránky WizzAir

Solún(Thessaloniki) – Atény za 14,69€(9.október 2016)

Rezervovať na Ryanair.com Rezervovať cez Pelikan.sk

 Atény – Bratislava za 19,6€(13.október 2016)

Rezervovať na Ryanair.com Rezervovať cez Pelikan.sk

Ubytovanie

Ubytovanie v Solúne a Aténach sa pohybujú na skutočne príjemných čiastkach.

Či už sa chcete ubytovať v hoteli alebo vám stačí ubytovanie u miestnych, pri oboch možnostiach nezaplatíte za ubytovanie horibilné čiastke. 

V Thessaloniki nájdete najlacnejšie ubytovanie na Airbnb.com, kde sa cena môže pohybovať už na 10€/osoba/noc(konkrétna ponuka tu). Prípadne sa môžete ubytovať v hoteli v centre a ubytovanie začína na 19€/osoba/noc(konkrétna ponuka tu)

V Aténach je to veľmi podobné – Na Airbnb.com viete nájsť ponuky, kedy za ubytovanie zaplatíte okolo 13€/osoba/noc(konkrétna ponuka tu) a na Booking.com dokonca ešte lacnejšie – 12€/osoba/noc(konkrétna ponuka tu)

Kompletná ponuka ubytovania v Solúne – Airbnb.com / Booking.com a v Aténach – Airbnb.com / Booking.com

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno