First minute letenky z Osla do New Yorku od 234€!

socha slobody, USA
By: Celso FLORES - CC BY 2.0

Rozmýšľate už teraz, že by ste si zaleteli do New Yorku? Ak vám je jedno kedy, je tu možnosť využiť aktuálnu ponuku spoločnosti Norwegian, ktorá ponúka letenky z Osla do New Yorku už od skvelých 234€!

Najlacnejšie termíny nájdete začiatkom budúceho roka – predovšetkým počas januára a februára. 

Za túto najnižšiu sumu máte možnosť letieť iba s príručnou batožinou s maximálnou hmotnosťou 10 kg a rozmermi 55x40x23cm. 

Čo sa týka leteniek do Osla, počas predchádzajúcich rokov sa sem letenky dali kúpiť za veľmi nízke sumy. Hovoríme bežne o čiastkach pár desiatok eur so spoločnosťou Ryanair či WizzAir. Ryanair má tú výhodu, že čo sa požiadaviek na príručnú batožinu týka, maximálne rozmery aj maximálna hmotnosť je so spoločnosťou Norwegian skoro rovnaká. 

Rezervovať

Oslo - New York od 234€(10-20.január 2017)

Ubytovanie

Letenky už máte? Teraz je na rade ubytovanie. Ak viete, kde hľadať, bude to podobné ako s letenkami a zoženiete ho za skvelé ceny. My sme sa zhodli hlavne na dvoch portáloch, cez ktoré odporúčame rezervovať ubytovanie: 

Booking.com – jeden z najznámejších a najväčších webov, ktorý ponúka (nie len) lacné ubytovanie po celom svete. Vždy keď sa niekam vydáte, ponúkne vám obrovské množstvo ponúk, z ktorých si stačí len vybrať. Objavujú sa tu taktiež zľavy na dennej báze(desiatky % úplne bežne), pri mnohých zariadeniach je storno zdarma či platba až na hoteli. 

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky New York

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?