First minute letenky na Island od 68€

Island krajina

Island sa za posledné roky stal cestovateľským snom mnohých ľudí. Dychberúce fotky a videá od ktorých neodtrhnete zrak spravili z Islandu TOP turistickú detsináciu.

Ako sme vás informovali, spoločnosť WizzAir bude lietať na Island aj z letiska v poľských Katoviciach a práve tu sa aktuálne objavila skvelá ponuka letov. Cena spiatočných letov do islandského Keflavíku začína na 68€!

Cena platí ak ste členmi Wizz Discount Club. Ak členmi nie ste, cena začína na aj tak dobrých 89€. Ak však neplánuješ cestovať sám/sama, určite zváž členstvo. Popisujeme to v tomto článku a často krát sa viac ako nakúpiť letenky ako nečlenovia oplatí kúpiť členstvo a následne letenky(tak to je aj v tomto prípade).

Za najnižšiu cenu sú dostupné dva termíny na október 2017. Kratší 2-6.10.2017 a dlhší 2-9.10.2017. O pár eur drahší je potom termín 13-23.10.2017.

Október je pritom stále celkom dobrým obdobím na návštevu. Turistov tu už nie je toľko ako počas letných mesiacov a dĺžka denného svetla, ktorá často krát pri rozhodovaní kedy na Island ísť rozhoduje tu je stále okolo 11 hodín.

Za najnižšiu cenu si so sebou môžete zobrať 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou 10kg. 

Pri rezervácii nechajte cenu v zlotých pre dosiahnutie najnižšej ceny + ak budete hľadať termíny na webe wizzair ručne, tak tu hľadajte „Reykjavik“ namiesto „Keflaviku“ aj keď sa v skutočnosti letí do druhého spomenutého.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Katovice
Keflavík
od 68€
2-9.10.2017

Ubytovanie

Konkrétne ponuky na ubytovanie vám sem dávať nejdeme. Ono týždeň ani 10 dní nie je čas za ktorý si pozriete na Islande všetko čo tento ostrov ponúka a každého cesta bude mierne odlišná.

Rátajte však s tým, že Island nie je zrovna low-cost krajina. Ubytovanie hľadajte klasicky na Bookingu, porovnávajte na HotelsCombined prípadne hľadajte ponuky miestnych na Airbnb.com. Tieto portály by mali pokryť väčšinu ponúk ubytovania.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Keflavik

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)