FILIPÍNY: Manila so spoločnosťou KLM už za 448€

Plavba na Filipínach

Po tom, čo sa Thajsko stalo symbolom turizmu v Ázii, Srí Lanka už tiež nie je to čo bývala a Indonézia hlavne kvôli Bali zažíva taktiež cestovateľský boom sa Filipíny stali miestom, kam cestovatelia lietajú užiť si dovolenku bez veľkého množstva turistov.

My tu dnes pre vás máme tip na výhodné letenky holandskej spoločnosti KLM(v niektorých prípadoch v spolupráci s Philippine Airlines), ktorá ponúka letenky z Krakova už za parádnych 448€!

Za túto sumu sú dostupné letenky na november a december 2017. V ďalších mesiacoch kúpite letenky len o asi 20€ drahšie. Stále ide o dobrú cenu.

Zobrať si so sebou okrem príručnej batožiny môžete aj podpalubnú bez príplatku.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Krakov
Manila
od 448€
november – február

Kde hľadať ubytovanie?

Ak budete hľadať svoje ubytovanie cez internet, vyskúšajte napríklad web HotelsCombined.com. Je to taká “Heureka.sk” zameraná na ubytovanie. Každé ubytovanie má prehľadný zoznam cien, za ktoré ho kúpite na jednotlivých ubytovacích portáloch,

Alternatívou je potom web Airbnb.com, kde miestni ponúkajú svoje byty, izby či domy na prenájom. Nájdete tu úplne iné ponuky ako na bežných ubytovacích weboch a za často krát veľmi nízke sumy.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?