Filipíny + Dubaj na prelome októbra a novembra od 266€!

filipíny
By: Allan Ascaño - CC BY 2.0

Hľadáte lacné možnosti ako sa dostať na Filipíny a späť? My tu dnes pre vás máme jednu z tých najlacnejších vôbec. Na Filipíny sa dostanete za 266€ + k tomu navštívite aj megalomanský Dubaj. 

Na svoje si však prídu hlavne tí, ktorí sa vedia aj na podobné cesty pobaliť veľmi minimalisticky – táto ponuka je kombináciou leteniek spoločnosti WizzAir a ázijskej nízkonákladovky Cebu Pacific, ktorá má aktuálne akciové ceny na lety z Dubaja na Filipíny. 

Filipíny sú v tomto však výborné. Lacná krajina, kde si minimálne čo sa oblečenia týka viete kúpiť všetko čo potrebujete veľmi lacno. Každopádne aj keby ste však potrebovali viac ako príručnú batožinu, pri jej dokúpení sa dostanete na sumu okolo 350€, čo je stále pecka! Ak si budete však batožinu dokupovať a neletíte sám, odporúčame kúpiť členstvo Wizz Discount Club – bude vás to stáť o dvojcifernú sumu menej.

Termínov je niekoľko, každopádne všetky sú obmedzené na let späť 3.11.2016, keďže to je jediný dátum, kedy sa z Dubaja viete dostať za 40€. Do Dubaja potom môžete letieť v dátumoch 13,15,18,20.10.2016. Cenovo to bude stáť rovnako a tak isto lety na Filipíny – cena je viac menej v tomto období všade rovnaká a viete si to pekne prispôsobiť podľa toho koľko času chcete stráviť na Filipínach a Dubaji. 

Za najnižšiu cenu vám spoločnosť Wizzair umožňuje zobrať si so sebou iba príručnú batožinu s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou 10 kg. Pri Cebu Pacific (od) 56x35x20cm s hmotnosťou najviac 7kg. Ak by vám stačili rozmermi príručnej batožiny Cebu Pacific, u WizzAir si môžte prikúpiť nie podpalubnú batožinu ale väčšiu príručnú. 

Z
Do
Cena
Termín
Rezervácia
Budapešť
Dubaj
48€
15.10. 2016
Dubaj
Katovice
39€
3.11.2016
Dubaj
Manila
179€
17.10.-1.11.2016

Tipy na ubytovanie

Na Filipíny vám konkrétne tipy dávať nejdeme – tisícky ostrovov a každý z vás môže skončiť na inom. Každopádne ubytov

anie hľadajte cez Booking.com, kde sa viete dostať na ceny od pár eur/osoba/noc.

V Dubaji skúste napríklad Travellers Hotel Apartment alebo Al Farej Hotel(lepšia poloha), kde sa viete dostať na ceny okolo 20€/osoba/noc, čo je pri Dubaji určite fajn. Po prekliku na stránku si nezabudnite zmeniť dátum rezervácie na vami požadovaný.

Kompletná ponuku ubytovania – Booking.com

letenky Manila

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)