Filipíny až do mája 2017 za 479€

filipíny
By: Allan Ascaño - CC BY 2.0

Filipíny síce stále nie sú u nás tak populárne ako Thajsko či Indonézia, no táto ostrovná krajina má toho čo ponúknuť skutočne mnoho. Predsa len, ktorý dobrodruh by sa nechcel vydať na spoznávanie krajiny rozkladajúcej sa na viac ako 7 000 ostrovoch sveta! 

My tu pre vás dnes máme letenky spoločnosti Air China, kedy za spiatočné letenky z viedenského letiska do hlavného mesta Filipín – do Manily zaplatíte iba 479€. 

Cena leteniek na Filipíny pod 500€ je vždy skvelá – naviac, keď sú dostupné aj termíny počas sezóny ako je tomu v tomto prípade. Letenky je možné nakupovať v dátumoch od konca augusta 2016 do mája 2017. 

Lety sú s jedným prestupom v Číne – v Pekingu. Väčšinou ide o dlhšie prestupy 10-15 hodín. 

Okrem príručnej batožiny si so sebou môžete zobrať aj 2ks podpalubnej batožiny do 23 kg. 

Viedeň – Manila za 479€

Zobraziť kalendár termínov

Ubytovanie

Najlacnejšie ubytovanie hľadajte na stránkach Booking.com

Ubytovanie na Filipínach patrí k tým lacnejším – ako je tomu vo väčšine miest v Ázii. Všetko však záleží kam sa chcete vydať a na akých miestach chcete stráviť svoj čas.

Ak by ste predsa len nenašli čo čo hľadáte, skúste navštíviť stránku Airbnb.com – tu ponúkajú ubytovanie priamo miestni obyvatelia.letenky z Viedne do Manily

Filipíny až do mája 2017 za 479€
5 (100%) 1 vote

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.