Filipíny aj počas sezóny + návšteva Pekingu za 489€!

By: jojo nicdao - CC BY 2.0

 

Famózne Filipíny! Kto by sa nechcel pustiť do objavovania tisícok ostrovov, ktoré táto krajina ponúka. S najnovšou ponukou leteckej spoločnosti Air China za spiatočné letenky zaplatíte dokonca iba 489€ za spiatočný let. 

Termíny sú dostupné vo veľkom množstve dátumov od augusta 2016 do mája 2017, teda aj počas dátumov počas, čo sa počasia týka, najlepších mesiacov. 

Počas cesty absolvujete prestup v Pekingu – na ceste tam trvá viac ako 60 hodín, čiže ideálny čas na to, aby ste spoznali aj metropolu Číny a ďalšiu črepinu východných kultúr.Na ceste späť to je okolo 15 hodín.

Občas sa nás pýtate, či je bezpečné letieť čínskou spoločnosťou a aké máme s ňou skúsenosti. Air China nie je top letecká spoločnosť, ale nemal by byť problém. Na Filipíny sa dostanete bez problémov. Dôkazom je aj dlhodobé umiestnenie tejto spoločnosti v top100 najlepších spoločností sveta. 

Zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej batožiny a 1 podpalubnú batožinu do 23kg. 

Z
Do
Cena
Termín
Rezervácia
Viedeň
Manila
489€
August 2016 – Máj 2017

Ubytovanie

Lacné ubytovanie na Filipínach hľadajte na stránkach Booking.com, kde nájdete najväčšiu ponuku ubytovania. Stačí si len vybrať. Ako aj v ďalších ázijských krajinách tu zarezervujete ubytovanie už od doslova pár €/osoba/noc.

Keďže sú Filipíny skutočne rozľahlé, je možné, že na určitých ostrovoch vám ponuka vyhovovať nebude, v tom prípade ešte skúste Agoda.com či Airbnb.com
letenky Manila

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno