EASYJET: Neapol s odletom z Viedne od 52€

letenky Neapol

Čo tak si naplánovať na jar krátky výlet? Napríkladdo talianskej Kampánie. So spoločnosťou EasyJet vás budú spiatočné letenky stáť iba 52€! 

EasyJet pritom patrí dlhodobo k najpopulárnejším a najkladnejšie hodnoteným nízkonákladovým spoločnostiam. A okrem spoľahlivosti a minima problémov tu máte možnosť zobrať si so sebou skutočne veľkú príručnú batožinu s rozmermi 56 x 45 x 25cm.

Uvedená cena platí ak budete letenky brať ako skupinka. U EasyJet platí pravidlo, že čím viac leteniek nakúpite, tým nižšiu cenu dostanete(samozrejme, má to svoj strop). Pri štyroch ľuďoch je to spomenutých 52€, pri dvoch okolo 56€, pri jedinej letenke 65€. Všetky letenky musia byť na jednej rezervácii.

Za najnižšiu cenu nájdete termíny počas marca, respektíve na prelome marca a apríla. Za o pár eur vyššiu sumu však pokojne aj na máj(povedzme ak zaplatíte o euro, dve tri k letenke naviac). Stačí si to tam trošku preklikať, prípadne nám napíšte na FB 🙂 

Lety sú priame a navyše sa neapolské letisko nachádza pomerne blízko(vzhľadom na iné letiská v Európe kam nízkonákladovky lietajú) centra mesta.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Neapol
od 52€
30.3.-4.1.2016

Tipy na ubytovanie

Flat Tribunali – mezonet v centre mesta za cenu 175€ pre 2 osoby či za 300€ pre 4 osoby na 5 nocí. Na noc to vychádza 15-17,5€/osoba čo je pri danej polohe aj na európske ceny výborná suma.

Ubytovanie na Airbnb – na portáli, kde ponúkajú svoje zariadenia miestni obyvatelia to cenovo vychádza taktiež celkom fajn. Pri tejto ponuke zaplatíte za izbu na 5 nocí 199€ – okolo 20€/osoba/noc. Ak sa naviac ešte zaregistrujete cez náš odkaz a získate vstupný bonus 15-30€, cena bude ešte krajšia.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky Neapol

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno