Dubrovník z Viedne aj počas leta za 149€

By: Ivan Ivankovic - CC BY 2.0

Ak ste aj vy čakali na nejaké tie akciové letenky do Chorvátska, jedny tu pre vás máme. A to do jedného z najnavštevovanejších miest Jadranu, do Dubrovníku. Ceny začínajú už na 149€

Chorvátske mestá nepatria pre Slovákov letecky k najlacnejším a určite cesta plným autom, keď si výdaje rozdelíte medzi seba, stojí menej. Ak však chcete letieť, táto ponuka je určite viac ako fajn.

Termíny za najlacnejšie sumy nájdete v mesiacoch od mája do októbra 2016. Dostupné sú aj termíny počas júla a augusta – čiže dátumy pre väčšinu z vás asi najzaujímavejšie.

Letí sa so spoločnosťou Niki. Upozorniť však určite treba, že daná cena je pre cestovanie bez podpalubnej batožiny! Zobrať si so sebou môžete iba príručnú batožinu s rozmermi 55 cm x 40 cm x 23 cm a maximálne 8 kg a menšiu tašku s rozmermi 40 cm x 30 cm x 10 cm a maximálne 2 kg. 


Letenky do Dubrovníka

 Odlet: Viedeň  Termín: máj – október | Cena: od 149€

Kalendár termínov


Ubytovanie

Letenky sú vám na nič, ak nebudete mať kde spať. Webov, kde si môžete zakúpiť ubytovanie je naozaj mnoho, my odporúčame hlavne nasledujúce dva:

Booking.com – jeden z najväčších portálov v oblasti rezervácie ubytovanie online. Časté zľavy, bezproblémová rezervácia a tisíce spokojných klientov každý deň

Airbnb – web kde miestni hostitelia môžu ponúkať izby či apartmány

letenky Dubrovnik

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)