Dublin + Miami spolu za 389€

Amerika Miami
By: alex de carvalho - CC BY 2.0

Chceli by ste navštíviť Miami za pekné peniaze? Najlepšie keby ste si mohli spojiť cestu do tohto amerického mesta aj s poznávačkou nejakého ďalšieho európskeho mesta? V tom prípade vás poteší aktuálna ponuka spoločno British Airways vďaka ktorej máte možnosť letieť z Dublinu do Miami už od výborných 317€!

Termínov je naozaj mnoho. Na Floridu máte možnosť letieť od januára do júna 2016. My vám tu uvedieme jeden, avšak ak si sami neviete dohľadať aj ďalšie, napíšte nám na našom facebooku a my vám s tým radi pomôžeme. 

Do samotného Dublinu sa máte možnosť dostať priamo z Bratislavy za cenu väčšinou do 100€ so spoločnosťou RyanAir. Avšak pozor, pri letoch s RyanAir máte povolenú príručnú batožinu s rozmermi 55cm x 40cm x 20cm a s maximálnou povolenou hmotnosťou 10 kg. Plus si môžete zobrať ešte jednu malú tašku napríklad na notebook o rozmeroch 35 x 20 x 20 cm. Ak sa „pobalíte ťažšie“ za ďalšiu batožinu si budete musieť priplatiť.


Letenky z Bratislava -> Dublin + Miami

Bratislava – Dublin:
 16.2.-5.3.2016 – 72€ – Rezervovať Rezervovať cez Pelikan.sk za 80€

letenky Dublin

Dublin – Miami:
 18.2.-4.3.2016 – 317€ – Rezervovať Rezervovať cez Pelikan.sk za 353€

letenky Miami

Ubytovanie

V prípade, že si chcete zarezervovať ubytovanie online, využite webový portál booking.com, kde pri väčšine zariadení platíte až po príchode a storno je zadarmo!

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)