Cyprus – letenky + ubytovanie na 10 dní v 3*** hoteli za 404€

Cyprus dovolenka

A s ponukami last minute dovoleniek pokračujeme. Túto sekcie sme sa rozhodli využívať v týchto mesiacoch omnoho viac, keďže tí z vás, ktorí by radi cestovali na dovolenku ešte toto leto, to už v tomto období budú mať pravdepodobne najlacnejšie cez cestovné kancelárie, práve vďaka podobným ponukám, aké tu uvádzame.

Dnešná ponuka je dovolenka na Cypre na 10 nocí, s polpenziou s ubytovaním v 3*** hoteli a odletom z bratislavského letiska. 

Dostupný je last minute termín, kedy z Bratislavy letíte 28.6.2016. Späť sa potom vrátite 8.7.2016.

A koľko za ňu zaplatíte? Aktuálne je cena dovolenky stanovená na 205€ + 199€ rôzne poplatky a taxy. Práve cena dovolenky však bola zlacnená zo 760€ na 205€, o je zľava 73%

Ubytovanie zabezpečuje hotel Corallia Beach, ktorý patrí k tým najlepším aké sme tu kedy mali. Aspoň podľa hodnotenia klientov, kde z 56 hodnotení vyšla tomuto hotelu priemerná známka 9/10! A to sa nestáva až tak často

Pláž sa nachádza priamo pri hoteli.

Cyprus – letenky + ubytovanie na 10 dní v 3*** hoteli za 404€

Viac informácii

Recenzia

Všetky recenzie nájdete tu

Celkové zhrnutie
Dovolenka prebehla vo všetkých ohľadoch k naprostej spokojnosti, po celú dobu bolo slnečné počasie, voda príjemná rozhodne nie studená. Mali sme po celú dobu dovolenky prenajaté auto, tým pádom bola naša spokojnosť znásobená z krásnych historických pamiatok a návštev vzdialenejších prírodných lokalít. Okolie hotela je samo o sebe rozmanité. Kto má rád odľahlejšie miesta na opaľovanie a kúpanie, menej kultivované, môžem doporučiť.

Ubytovanie
Ubytované veľmi pekné, aj kvôli tomu, že na začiatku sezóny nebola naplnená kapacity sme dostali apartmán – samostatnú izbu, izbu s jedálenským kútom, kuchynskou linkou, chladničkou a z oboch miestnosti bol vstup na terasu, ktorá bola dlhá na šírku oboch miestností. Výhľad na more bol bočný, ale krásny, vzhľadom k tomu, že izba bola rohová, výhľad bol aj na citrusový sád pri hoteli. Proste paráda. Kúpelňa spoločná, wc je samozrejme súčasťou apartmánu.

Strava
Strava skutočne výborná, domáca kuchyňa, pestý výber zo širokej škály či už predjediel, varených jedál alebo chutných múčnikov. Jedla bolo viac než dosť. Mäso hovädzie, bravčové, kuracie, ryby. Dostatok čerstvej aj tepelne upravenej zeleniny, solídny výber príloh. Pri raňajskách bol pestrý výber taktiež. Od tvarohu, syrov, zeleniny, vajíčok, opekanej slaniny, udenín, fazúľ, grilovanej zeleniny cez ovsené vločky, kukuričné lupienky, med, marmelády, múčniky, ovocie… a pitie výber z 2 druhov džúsu, mlieko, káva, rôzne džúsy.

Služby hotela
Služby hotela na veľmi dobrej úrovni, personál ústretový, ochotný milý, paní majiteľka dokonalá hostiteľka, ktorá dodáva hotelu ráz domáceho prostredia, kam sa človek rád vracia. S čistým svedomím môžem tento hotel doporučiť ostatným.

Pláž
Pláž čistá, lehátka, slnečníky za poplatok, pri bazéne na záhrade všetko zdarma. Vstup do mora pozvolný, jemný piesok.“

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno