BURGAS na predĺžený víkend – letenky z Viedne od 24€!

Predĺžený víkend na pobreží Čierneho mora! Máme tu pre vás tip na lacné letenky z Viedne do Burgasu od 24€ za let tam aj naspäť dohromady!

Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount Club. Ak ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho máte, poletíte za 24€. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 29€.

Najlacnejšie letenky sú dostupné napríklad na termín 14-17.10.2023. V sobotu z Viedne odletíte a o 3 dni neskôr v utorok priletíte naspäť.

Iné možnosti letov si môžete pozrieť na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Burgas
od 24€
napr. 14-17.10.2023

Tip na ubytovanie

Best Western PLUS Premium InnNachádza sa 400 metrov od pláže, no má aj vlastné bazény. Izby sú klimatizované s TV aj WiFi. V cene máte aj raňajky. Za 3 noci zaplatíte ako dvojica 186€ – 93,00€/osoba, 31,00€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 1.5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?