Bulharsko – letenky + ubytovanie v 3*** hoteli na 10 nocí za 277€

primorsko hotel Mirage

Máme tu pre vás ďalšiu výhodnú ponuku dovolenky v Bulharsku, kedy za 10 nocí v 3*** hoteli v Prímorsku zaplatíte iba 277€!

Celková suma 277€ pozostáva z ceny dovolenky, čo je 112€ a rôznych táx a poplatkov – 165€. Práve cena letenky bola znížená o 77% zo 485€ na 112€!

Ide o last minute termín s odletom už zajtra 28.6.2016, späť sa potom vrátite 8.7.2016.

Odlet je možný z Bratislavy, ale aj z „hlavného mesta východu“, z Košíc. 

Celkom určite poteší aj stravovanie All Inclusive, ktoré je pri podobných sumách skôr výnimkou ako pravidlom.

Pláž sa nachádza 5 minút od hotela. Klienti, ktorí toto zariadenie navštívili ho po dovolenke hodnotili známkou 8,1 z 10(127 hodnotení)

Dovolenka v Bulharsku na 10 nocí v 3*** hoteli

Viac informácii

Recenzia 

Všetky recenzie môžete nájsť tu

„Celkové zhrnutie
Celkovo môžem povedať že to bola výborná skúsenosť a viem si predstaviť, že by som sa sem o pár rokov vrátil a pozrel sa aj na iné miesta, kde sme neboli. 

V okolí hotela je mnoho miest kam ísť alebo čo robiť. Rozhodne sa nebudete nudiť aj ak budete chcieť niečo robiť a nie len sedieť pri bazéne.

Ubytovanie
Ubytovanie vyzeralo ako na fotkách a prišlo mi trochu na vyššej úrovni ako 3***. Izby nie sú veľké, kúpeľňa tiež nie, ale stačí to. A mať veľký balkón(ak bývate hore) je veľké +. Na vybavenie si sťažovať nemôžem.

Strava
Stravovanie v hoteli bolo podľa očakávania, iba po pár dňoch začnete pomaly jesť to isté. Každý deň menené jedlá – hlavne kuracie, typicky Bulharsky korenené mäso, zemiaky, hranolky, pizza, ryža,cestoviny, zelenina a podobne. Raňajky tyické „vyber si čo chceš“

V celom okolí je mraky reštaurácii, pubov a stánkov kde musím uznať, že varia dobre. Ako skvelé sladké jedlá, tak aj ryby. Hladom rozhodne v tejto destinácii neumriete.

Služby hotela
Hlavne musím upozorniť na skvelý bazénový bar a barmana (asi len sezónny, kopa srandy) – miestny alkohol je celkom dobrý – dobre ho vyrábajú. Upratovanie izieb je pravidelné každých niekoľko dní, takže ak nie ste puntičkár, čo potrebuje mať každý deň upratané, tak je to v pohode. Keď bolo hocičo potreba, stačilo sa opýtať hotelového personálu a poradili.

Pláž
Severná pláž je asi 5 minút cesty po piesočnatej ceste. Južná pláž je síce cez celé mesto, ale je tiež pekný. Je tu veľa pláží, ktoré patria iným cestovným kanceláriam. Ak chcete byť na slnku celý deň a prídete ráno, nie je vôbec problém zohnať miesto. Voda studenšia, vlny mierne až na posledných pár dní našej dovolenky. To už bola žltá a červená vlajka a vlny mohli byť metrové, možno väčšie. More bolo čisté, občas priplavilo chaluhy alebo nejaká malinká medúzka, nič strašné.“

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno