ALL INCLUSIVE TURECKO – kompletná dovolenka v 5* Heaven Beach Resort & Spa za 626€

5* dovolenka v Turecku za dobrú cenu? Máme tu pre vás tip na septembrovú dovolenku, ktorá vás bude stáť 626€!

Bývať  budete v 5* hoteli Heaven Beach Resort & Spa so stravovaním All inclusive. Nachádza sa priamo pri pláži + zariadenie má aj svoj vlastný bazén. Na invii má dovolenka priemerné hodnotenie 4,3/5. Na googli zariadenie priemer 4,2/5. 

Za najnižšiu cenu je možné letieť:

Dostupných je množstvo ďalších termínov. Všetky termíny si viete pozrieť na týchto stránkach (treba ťuknúť pri „Termín zájazdu“ na „Zmeniť“ a ukážte vám všetky termíny)

Teploty v meste Kizilagac, kde sa hotel nachádza, sa v septembri najbežnejšie pohybujú medzi 25-30°C. 

Stravovanie: Ultra All Inclusive: raňajky, bohatý bufetový obed a večera, neskoré raňajky, nedeľná prestávka, denné turecké a medzinárodné občerstvenie, pečivo v cukrárni, zmrzlinová hodinka a polnočný bufet. Voliteľne sa môžete najesť raz za pobyt v jednej zo štyroch à la carte reštaurácií, na základe predchádzajúcej rezervácie a dostupnosti. Rôzne miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, ako aj niektoré importované nápoje sú v cene 24 hodín denne v baroch, ktoré sú otvorené a na diskotéke do 2:30 hod.

POZOR: Na vstup do Turecka treba mať pas s platnosťou 5 a viac mesiacov!

COVID-19: Podmienky vstupu do Turecka

Turecko zrušilo všetky povinnosti vstupu týkajúce sa očkovania testov, očkovania či prekonania Covidu-19. Ministerstvo zahraničných vecí však na stránkach píše, aby ste mali uzavreté cestovné poistenie s krytím nákladov na prípadnú liečbu.

Dovolenka v Turecku

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 15

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?