All Inclusive dovolenka v Turecku s odletom z Bratislavy od 497 EUR

Dovolenbka v Turecku

Vychutnajte si prázdniny svojich snov v Turecku s all-inclusive balíčkom v hoteli Bieno Venus Hotel & Spa. Dovolenka je v termíne od 26.5. do 2. 6 za 497 EUR na osobu s odletom z Bratislavy.

Bieno Venus Hotel & Spa je pôsobivým all inclusive rezortom nachádzajúcim sa v obľúbenej destinácii Side, ktorá je vzdialená iba 8 km od historického centra a cca 65 km od letiska v Antalyi. Tento hotel je ideálnym miestom pre hostí, ktorí hľadajú relax v atraktívnom prostredí.

Hotel ponúka vstupnú halu s recepciou, vonkajší bazén s dvoma šmykľavkami, lehátka a slnečníky pri bazéne, ktoré sú pre hostí zdarma. K dispozícii je hlavná reštaurácia a niekoľko barov, kde si hostia môžu vychutnať široký výber jedál a nápojov. Za poplatok je k dispozícii salón krásy a kaderníctvo. Hotel tiež ponúka minimarket a nákupnú zónu pre tých, ktorí si chcú kúpiť suveníry alebo potrebné tovary.

Izby sú moderne zariadené a vybavené klimatizáciou, satelitnou TV, minibarom (denné doplnenie vody), trezorom (za poplatok) a telefónom s priamym vytáčaním. Každá izba má balkón, kde si hostia môžu vychutnať pohľad na okolie. Rodinné izby sú špeciálne navrhnuté pre rodiny a majú oddelené spálne.

Hotel ponúka širokú škálu zábavných aktivít. V rámci animačného programu je pre hostí zadarmo. Za poplatok si hostia môžu zahrať biliard.

All inclusive ponuka zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, poludňajšiu desiatu (11:00-15:00), snack na pláži (12:00-18:00), kávu a zákusok (16:00-17:00), nočnú polievku (23:00-23:30) a alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby do 24:00.

Piesočnato-kamienková pláž je vzdialená cca 350 m od hotela. Lehátka, slnečníky a osušky sú pre hostí zdarma. Bar na pláži je súčasťou all inclusive ponuky.

Športové vyžitie zahŕňa stolný tenis, tenis (vybavenie za príplatok), plážový volejbal a športový animačný program. Za poplatok je k dispozícii osvetlenie tenisového kurtu.

Pre deti je k dispozícii miniklub a animačný program, ktorý zaručuje, že sa budú baviť a mať nezabudnuteľné zážitky počas svojej dovolenky.

Bieno Venus Hotel & Spa je útočiskom pokoja a pohodlia, kde sa hostia môžu odreagovať a vychutnať si svoju dovolenku na plné obrátky.

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Tvoríme pre vás tento portál už od roku 2014.