ALL INCLUSIVE dovolenka na Zakynthose za 609€ z Brna

zakhyntos ostrov v grécku
Dovolenka pri mori (Ostrov Zakhyntos)

Využite tip na septembrovú dovolenku na krásnom gréckom Zakynthose za 609€ komplet ALL INCLUSIVE. Letí sa z Brna na 7 nocí v termíne 19-26.9.

Do Brna lacno jazdí napríklad RegioJet s cenami od 4,90€ z Bratislavy(max. do 15€). Ak by ste išli autom, parkovať sa dá na letisku na týždeň za ceny okolo 40€.

Hotel v letovisku Laganas je určený len pre dospelých a nachádza sa v centre s množstvom obchodov, barov a reštaurácií. Je vzdialený 8 km od mesta Zakynthos a 5 km od letiska. Najbližšia piesočná pláž je 120 m od hotela, kde je možné si za poplatok požičať lehátka a slnečníky.

Hotel ponúka ubytovanie v dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Vybavenie zahŕňa klimatizáciu, TV, trezor a balkón alebo terasu. Stravovanie je zabezpečené formou All inclusive, ktoré zahŕňa raňajky, obedy a večere, ako aj nápoje miestnej výroby.

K dispozícii je vstupná hala, recepcia, výťah, a viacero barov vrátane barov pri bazéne. WiFi je zdarma. Za poplatok je dostupný stolný tenis a biliard. Hotel tiež ponúka sezónne animačné programy s česky hovoriacim animátorom.

ALL INCLUSIVE dovolenka na Zakynthose za 609€ z Brna

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Tvoríme pre vás tento portál už od roku 2014.