ALL INCLUSIVE dovolenka na Zakynthose za 609€ z Brna

zakhyntos ostrov v grécku
Dovolenka pri mori (Ostrov Zakhyntos)

Využite tip na septembrovú dovolenku na krásnom gréckom Zakynthose za 609€ komplet ALL INCLUSIVE. Letí sa z Brna na 7 nocí v termíne 19-26.9.

Do Brna lacno jazdí napríklad RegioJet s cenami od 4,90€ z Bratislavy(max. do 15€). Ak by ste išli autom, parkovať sa dá na letisku na týždeň za ceny okolo 40€.

Hotel v letovisku Laganas je určený len pre dospelých a nachádza sa v centre s množstvom obchodov, barov a reštaurácií. Je vzdialený 8 km od mesta Zakynthos a 5 km od letiska. Najbližšia piesočná pláž je 120 m od hotela, kde je možné si za poplatok požičať lehátka a slnečníky.

Hotel ponúka ubytovanie v dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Vybavenie zahŕňa klimatizáciu, TV, trezor a balkón alebo terasu. Stravovanie je zabezpečené formou All inclusive, ktoré zahŕňa raňajky, obedy a večere, ako aj nápoje miestnej výroby.

K dispozícii je vstupná hala, recepcia, výťah, a viacero barov vrátane barov pri bazéne. WiFi je zdarma. Za poplatok je dostupný stolný tenis a biliard. Hotel tiež ponúka sezónne animačné programy s česky hovoriacim animátorom.

ALL INCLUSIVE dovolenka na Zakynthose za 609€ z Brna

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?