ALBÁNSKO: Lacné letenky do Tirany už od 29€

Albánsko národný park

Cena leteniek do Albánska je ako na hojdačke. Pri vypustení informácie, že WizzAir začne lietať do Albánska boli ceny o niečo vyššie ako sme čakali. Následne slušne klesli a ten kto využil šancu urobil dobre. Posledné týždne vystrelila cena nahor – hlavne kvôli blížiacemu sa letu. 

Dnes tu pre vás máme tip na letenky, ktorých cena poklesla. Za spiatočnú letenku v termíne 28.5-4.6.2017 môžete dať iba 29€!

WizzAir ponúka letenky za takéto ceny členom svojho klubu Wizz Discount Club. Ak členom nie ste, za letenky zaplatíte 48€. To sa však príliš nevypláca. Omnoho viac sa oplatí kúpiť letenky ako člen – hlavne keď členstvo pre dvojicu stojí iba 30€ a dáva vám možnosť nakupovať letenky tejto spoločnosti na najbližší rok za akciovú cenu. Viac si o tom môžete prečítať v tomto našom článku.

Ak by ste nemali záujem letieť vo vyššie uvedenom termíne, pozrite si tento kalendár termínov, kde nájdete presnú cenu v dátumoch, v ktorých WizzAir do Tirany lieta.

Zobrať si so sebou za najnižšiu cenu môžete 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou do 10kg. 

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Tirana
od 29€
28.5-4.6.2017

Tip na ubytovanie

Dhoma Dhe Garsonjere – 10 minút chôdzou of pláže, WiFi a hlavne šialená cena 106€ pre 3 osoby na týždeň – 35€/osoba, 5€/osoba/noc

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Tirana

ALBÁNSKO: Lacné letenky do Tirany už od 29€
5 (100%) 1 vote

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ