AKCIA! Letenky do New Yorku za 359€!

New York , USA , central park

V poslednej dobre sa nám tu objavuje akcii na lety do New Yorku celkom dosť. Tá dnešná patrí k tým najlepším, kedy za spiatočnú letenku zaplatíte iba 359€!

Termínov je skutočne veľké množstvo. Letenky môžete nakupovať v termínoch od novembra 2016 do mája 2017. Konkrétne dátumy nájdete v kalendári termínov. 

Letí sa z viedenského letiska pričom cestovať budete s dvomi leteckými spoločnosťami – KLM a Delta Airlines. 

Letí sa z viedenského letiska s jedným prestupom v Amsterdame. Do hlavného mesta Holandska vás odvezie spoločnosť KLM a z Amsterdamu do New Yorku potom Delta Airlines. Na ceste späť to je podobné. Dĺžka prestupov je rôzna – treba si prejsť konkrétne termíny.

Zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej batožiny a 1 podpalubnú batožinu do 23kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
New York
359€
november 2016 – máj 2017

Ubytovanie

Čo sa týka ubytovania v New Yorku, ponuky na Airbnb.com u miestnych vychádzajú cenovo lepšie ako v klasických ubytovacích zariadeniach. Vyskúšať môžete napríklad túto ponuku, kde sa cena bežne pohybuje na 17€/osoba/noc.

Ak by ste si rezervovali ubytovanie cez Airbnb, zaregistrujte sa cez náš odkaz vďaka čomu dostanete vstupný bonus 15-30€.

V hoteloch v rôznych častiach New Yorku je to väčšinou drahšie, treba si však prejsť ponuky na Bookingu v konkrétnom termíne v ktorom plánujete letieť. 

Kompletná ponuka ubytovania – Airbnb.com / Booking.com

letenky New York 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?