4 noci na Malorke iba od 119 eur!

By: Kyle Taylor - CC BY 2.0

Prichádza jar a s ňou aj túžba vypadnúť niekam na slnko a užiť si prvé slnečné lúče. Máme pre vás jeden super tip! čo tak zaletieť si v apríli na Malorku priamo z Bratislavy a to iba za 53 eur? Letí sa s Ryanairom. 

Príručná batožina je v cene (viac o batožine Ryanair)

Teplota okolo 20% celzia zrejme nebude ešte na kúpanie, ale Malorka ponúka mnoho krásnych zátiší a výborné cyklistické výlety. Tento ostrov je naozaj rozmanitý a teraz aj za super cenu za letenky!

 Rezervovať letenku na Malorku cez Ryanair alebo Pelikán.sk (v slovenčine)

 Letenky už máme. ale čo ubytovanie? Ubytujte sa napríklad v Hostel Floridita, ktorý je veľmi dobre hodnotený (8,3/10) a nachádza sa nedaľeko od letiska na juhu Malorky v Magaluf. Pre dve osoby na 4 noci vás výjde iba 132 eur. Čiže iba 66 eur na osobu! REZERVUJTE HOSTEL TU.hostel floridita malorka

  • Spolu letenky plus ubytovanie už od 119 eur na 4 noci na osobu (rátané pri dvoch osobách 53 eur letenky + 66 eur ubytovanie).  

 

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Snažím sa aby bol tento web stále tým, prečo ho už od roku 2014 navštevujú státisíce čitateľov. Miesto kde sa môžete inšpirovať na vaše cesty a popritom aj niečo ušetriť.