Na 2 dni do Ríma s letenkami a ubytovaním za 68€

Rím - Koloseum
By: Moyan Brenn - CC BY 2.0

Rozmýšľate nad cestou do Ríma a odrádza vás suma, ktorú myslíte, že by ste na tento výlet utratili? A čo ak vám povieme, že za ubytovanie a letenky nemusíte zaplatiť spolu viac ako 68€/osobu? 

Letenky do Ríma

Možností ako lacno letieť do Ríma je niekoľko. Z bratislavského letiska lieta pravidelne spoločnosť Ryanair, rovnako ako z Budapešti. WizzAir má taktiež svoju linku z maďarského hlavného mesta.

Všetko sú to spoločnosti, pri ktorých za letenky do Ríma zaplatíte pár desiatok eur, pričom máte dovolené zobrať si so sebou iba príručnú batožinu. Napísali sme o tom aj samostatné články: Batožina u Ryanair, Batožina u WizzAir

Nižšie uvádzame januárový termín za 39€ s odletom z Budapešti, každopádne letieť do Ríma za pár desiatok eur máte možnosť počas celej jesene či zimy. Výber termínu a odletového miesta je len na vás a ak by ste potrebovali našu pomoc, neváhajte nás kontaktovať na facebooku.  

Okrem stránok Ryanair môžete za pár eur vyššiu cenu nakupovať letenky aj na Pelikan.sk

Budapešť – Rím za 39€(18-20.január 2017)

Rezervovať cez Ryanair Rezervovať cez Pelikan

Ubytovanie

Veľmi výhodné ubytovanie viete nájsť na stránkach Airbnb.com, kde vás ubytujú miestni obyvatelia v ich izbách, bytoch či domoch.

Ako príklad môžeme uviesť ubytovanie v termíne, ktorý uvádzame vyššie – 18-20. január, kedy za izbu s manželskou posteľou na 2 noci zaplatíte iba 68€(čiže 34€/osoba, 17€/osoba/noc). Čo je taktiež obrovskou výhodou je poloha priamo v centre Ríma. Viac nájdete tu

Ak máte nejaké otázky, môžete kontaktovať aj priamo majiteľa. 

Ak by ste mali záujem o ubytovanie v hoteloch, najlepšia možnosť je využiť portál Booking.com, kde nájdete najväčší výber ubytovacích zariadení. V zimnom období sú ceny taktiež veľmi nízke a viete tu nájsť aj lacnejšie ponuky ako na Airbnb.com

Opäť uvedieme príklad – ubytovanie v Guesthouse Mercede za 58€ za 2 noci za izbu s manželskou posteľou(29€/osoba, 14,5€/osoba/noc). Taktiež zariadenie s perfektnou polohou.

Kompletná ponuka ubytovania v Ríme na Airbnb.com / na Booking.com

letenky Rím

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno