12-dňová dovolenka na Kanárskych ostrovoch za 488€

hotel Parque Paraiso II B2

Pre milovníkov miernej exotiky tu máme výbornú ponuku dovolenky na Kanárskych ostrovoch, kedy za 12-dňový pobyt(11 nocí) v 3*** hoteli na ostrove „Gran Canaria“ zaplatíte iba 488€!

Celková cena je tvorená z ceny dovolenky, čo je v tomto prípade 299€ a z rôznych táx a poplatkov, ktoré činia 199€. Práve cena dovolenky bola znížená o 70% z 1009€ na 299€! Ušetríte teda až 710€!

Dovolenka je dostupná v last minute termíne s odletom z Bratislavy alebo Košíc 7.7.2016. Letieť späť potom budete 19.7.2016. 

Býva sa v bungalovoch, ktoré sú umiestnené v subtropickej záhrade. Pláž sa nachádza asi 300m od zariadenia, obchodno-zábavné centrum taktiež 300m. V cene polpenzia.

12-dňová dovolenka na Kanárskych ostrovoch za 488€

Chcem vedieť viac

Recenzie

Na stránkach slovenského predajcu sme recenzie nenašli, ale na zahraničných weboch dosahuje zariadenie známku 4/5. Príklad recenzie:

„Parque Parasio  bolo príjemným prekvapením pri mojom sólo cestovaní.

S hotelovým servisom som bol spokojný, pracovali usilovne pri udržiavaní bielych domčekov, tvoriac priateľský domov aj ďaleko od skutočného domova.  Personál bol priateľský a zdvorilý a skutočne som sa cítil, že chcú aby som tam ostal. Vyzeralo to, že už druhý deň všetci vedeli kto som

Jedlá boli svieže, chutné a dobre vyzerali podávané formou švédskych stolov. Hneď ako som dojedol a išiel si pre ďalšie jedlo, predošlý tanier bol už preč.

V izbách nečakajte luxusný nábytok a zariadenie, máte tam však všetko pekné a také ako potrebujete.

Absolútne nebudem váhať pri odporúčaní tohto zariadenia mojim priateľom a známym. Parque Parasio má skutočne veľmi dobrý pomer cena/kvalita.“

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno