11 dní na Kréte(letenky + ubytovanie) za 408€!

Kréta dovolenka
By: Katie Belle - CC BY 2.0

Leto sa blíži a to znamená, že prichádza aj čas dovoleniek a nejakého toho oddychu pri mori. Veľa z vás nám píše s tým, či pre vás niečo podobné nemáme. No, máme!

Začíname zaujímavou ponukou dovolenky na Kréte, kedy za 11 dňový pobyt s letenkami, ubytovaním v 3*** hoteli a polpenziov zaplatíte iba 408€!

Termín, je na začiatok júna a celková cena sa znížila o 70% zo 729€ na 219€(+180€ taxy). Ak by ste si teda radi užili dovolenku už teraz, o dva týždne, Kréta na vás čaká!

Informácie:

  • termín 4.6.-15.6(Sobota-Streda)
  • dovolenka v 70%-nej zľave
  • odlet z Bratislavy
  • strava: polpenzia
  • ubytovanie v trojhviezdičkovom hoteli Christiana, ktorý sa nachádza 33 km od mesta Heraklion
  • piesočnatá pláž tesne v blízkosti hotela
  • viac informácii nájdete na stránkach predajcu

Recenzia (z webu predajcu)

Všetky recenzie si môžete prezrieť tu

„Klidné a příjemné prostředí, přátelský přístup personálu, úžasné moře a okolí, žádné rušivé nebo nepříjemné zážitky, dovolená předčila moje očekávání a určitě využiji nabídku i pro příští dovolenou.

Ubytovanie
ubytování přímo u moře, z pokoje nádherný výhled na moře a na celé pobřeží, pokoj dobře vybavený přesně dle popisu, každý den byl prováděný úklid a za 6 nocí bylo i vyměněné ložní prádlo a ručníky. Naprostá spokojenost!

Strava
Strava i když ne tak bohatý výběr, ale velice chutný a naprosto dostačující. Jídlo se neustále doplňovalo a obsluha byla přívětivá a vstřícná.

Služby hotela
Služby hotelu na vysoké úrovni, poskytovali veškerý servis a byl ochotný při jakémkoliv dotazu a veškeré požadavky okamžitě plnili.

Pláž
U hotelu byla velice příjemná malá pláž, která poskytovala neuvěřitelný klid a pohodu, moře naprosto úžasné, čisté, koupání vhodné i pro malé děti, až na poslední den, kdyby byly velké vlny, ale pro milovníky vln naprosto skvělá záležitost!“

letenky Christiana

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.