Zanzibar z Viedne s Air France a KLM už za 468€

Zanzibar ostrovček s domom

Spoločnosť KLM a Air France dnes prišla s atraktívnou ponukou leteniek. Začíname Zanzibar-om, kam sa máte možnosť dostať už od 468€ za let tam aj naspäť dohromady.

Za najnižšiu cenu sú dostupné letenky na budúci rok – od januára do apríla 2018. Za o pár desiatok eur vyššiu cenu sú dostupné letenky aj na tento rok.

KLM a Air France pritom patria k kvalitným európskym leteckým spoločnostiam, ktoré sa dlhodobo v rebríčkoch pohybujú na vysokých miestach aj v celosvetovej konkurencii.

Pri lete na Zanzibar budete letieť s KLM s prestupom v Amsterdame a Nairobi. Pri lete späť poletíte s Air France s prestupom v Nairobi a Paríži. Ide však o veľmi krátke prestupy pri ktorých sa na letisku dlho nezdržíte.

Zobrať si so sebou môžete ako príručnú tak podpalubnú batožinu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Zanzibar
468€
január – apríl 2018

Kde nájdem lacné ubytovanie?

Ak sa rozhodnete hľadať ubytovanie online, odporúčame vyskúšať web HotelsCombined.com, ktorý má jednu z najširších ponúk.

Ak by ste náhodou vhodné ubytovanie nenašli, môžete skúsiť ešte Airbnb.com, kde ponúkajú ubytovanie miestni často krát za veľmi nízke ceny. 

TIP: Zaregistrujte sa na Airbnb cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Zanzibar

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.