Zanzibar s Turkish Airlines od 443€

Zanzibar ostrovček s domom

Zanzibar patrí aktuálne k tým aj Slovákmi najnavštevovanejším africkým ostrovom. Teplo, more a krásne pláže plné bieleho piesku. To môžete čakať od Zanzibaru nazývaný aj ostrovom korenia.

Spoločnosť Turkish Airlines prišla s výbornou cenou pri letoch na Zanzibar. Za spiatočný let zaplatíte iba 443€.

Turkish Airlines je pritom dlhodobo jedna z najlepších leteckých spoločností na svete a dlhodobo sa udržuje v rebríčkoch do TOP10. Očakávať tak môžete veľmi vysoký štandard a spoločnosť, ktorej záleží na tom, aby ste boli spokojní.

Najlacnejšie termíny nájdete na prelome marca a apríla 2017. Nie je ich však vôbec veľa. Konkrétne termíny nájde na stránkach Pelikanu tu. Tam je taktiež aj možnosť zarezervovať si letenky cez slovenskú firmu(cena je 469€)

Lety sú s prestupom v Istanbule + na ceste tam absolvujete aj technický stop v Tanzánii v Kilimanjaro. Prestup v Istanbule je však veľmi dlhý. Využiť ho môžete na návštevu najpopulárnejšieho tureckého mesta.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Košice
Zanzibar
443€
26.3-9.4.2017

Ubytovanie

Za ubytovanie na Zanzibare nemusíte platiť vôbec veľa. Najlacnejšie ponuky nájdete s cenovkou od 10-15€/osoba/noc. Je to síce trošku viac ako napríklad v juhovýchodnej Ázii, no zase v Európe či Ameriky by ste často krát platili násobky tejto sumy.

Ubytovanie hľadajte na stránkach HotelsCombined.com, ktorý vám porovná cena zariadení na stránkach, ktoré rezerváciu ubytovania ponúkajú. Získate tak najnižšiu dostupnú cenu medzi ubytovacími portálmi.

letenky Zanzibar

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?