TOP! Zanzibar s odletom z Luxemburska za 195€

Zanzibar ostrovček s domom

Máš chuť navštíviť Zanzibar, prípadne odskočiť si z neho do populárnej Tanzánie? Vďaka ponuke spoločností LuxAir a OmanAir vás letenky budú stáť skutočne veľmi málo. Za let z Luxemburgu na Zanzibar a naspäť môžete zaplatiť pokojne iba 195€!

Termínov je dostupných viacero od februára do septembera 2017 pričom odlety sú možné do júna. Všetky dostupné termíny za najnižšiu alebo o niečo vyššiu cenu si môžete pozrieť v tomto kalendári termínov

Prestupovať budete 2x – prvý prestup je v Miláne alebo Mníchove(podľa termínu) a druhý v Muscat-e. Pri jednotlivých termínoch nie je dĺžka termínov rovnaká, treba si ich prejsť a nájsť termín, ktorý vám vyhovuje.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Luxemburg
Zanzibar
od 228€
február – september 2017
Luxemburg
Zanzibar
195€
september – december 2017

Ako sa dostať do Luxemburgu?

Ak sa rozhodnete letieť do konca marca, zaujímavou možnosťou môže byť cesta autobusom z Viedne do Frankfurtu. Vďaka spoločnosti HelloBus vás to tam aj naspäť bude stáť iba 20€. Z Frankfurtu(konkrétne z letiska) sa potom do Luxemburgu dostanete vďaka spoločnosti Flibco.com, kde ak si vyberiete dobrý termín vás lístok tam aj naspäť bude stáť iba 10€!

Do Frankfurtu sa dá dostať aj letecky z Budapešti vďaka spoločnosti WizzAir za veľmi nízke ceny.

Ubytovanie

Na hľadanie vhodného ubytovania dlhodobo odporúčame portál HotelsCombined.com, kde sa združujú ponuky z mnohých ubytovacích portálov. Získate tak dobrý prehľad o zariadeniach na ostrove bez toho aby ste prechádzali mnoho webov.

Určite si pozrite aj Airbnb.com, kde sa dajú často nájsť skutočne veľmi zaujímavé ponuky a ceny.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com 

letenky Zanzibar

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?