Zanzibar z Bratislavy už od 425€!

By: Francisco Becerro - CC BY 2.0

Predvčerom sme začali pridávať zaujímavé ponuky letov spoločnosti flyDubai. Po Dubaji, Indii, Ománe a Maldivách tu pre vás máme ďalšiu populárnu destináciu, ktorou je Zanzibar! Na tento obľúbený africký ostrov sa máte možnosť dostať z bratislavského letiska už od 425€!

Termínov je dostupných pomerne dosť s prvými počas septembra a poslednými v polovici marca. 

Všetky termíny nájdete v tomto kalendári termínov. Letenky môžete rezervovať buď priamo tam(za 479€), alebo na stránkach flyDubai, kde cena začína na 425€. 

Lety sú s prestupom v Dubaji + na ceste späť je naplánovaný aj technický stop v Tanzánii. Ak si letenky zarezervujete cez flyDubai, zobrať si so sebou môžete príručnú batožinu do 7kg a podpalubnú batožinu do 20kg. (Drahšia) Rezervácia cez Pelikan uvádza možnosť zobrať si so sebou podpalubnú batožinu do 30kg. 

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

Bratislava – Zanzibar od 425€(napríklad 16.9-3.10)

Ubytovanie

Cena ubytovania na Zanzibare začína na 8-9€/osoba/noc. Pri plážach sa tá cena vyhupne na asi dvojnásobok, ale stále je to pomerne prijateľné. 

Ako príklad môžeme uviesť ubytovanie v Mnana Lodge, kde za 15 nocí v izbe s veľkou manželskou posteľou zaplatíte iba 507€(253,5€/osoba, 16,9€/osoba/noc). V cene máte aj raňajky

Kompletnú ponuku ubytovania na Zanzibare nájdete tu.

letenky Zanzibar

 

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?