Z VIEDNE: Letenky na Maltu už za 60€!

Malta, Valleta

Aj na Maltu môžete letieť vďaka aktuálnej akcii spoločnosti Eurowings za o niečo nižšiu cenu! Základná ceny začína na 80€/spiatočný let čo je samo o sebe celkom fajn. Ak však k tomu pripočítate zľavové kupóny, ktoré si viete pri rezervácii uplatniť, spiatočné letenky vás budú stáť iba 60€!

Termínov za takúto čiastku je minimum počas druhej polovici októbra. Najžiadanejším termínom bude 17-24.10.2017. Aj v ňom sú už dostupné za najnižšiu sumu len posledné letenky, preto odporúčame v prípade záujmu neváhať s rezerváciou príliš dlho. 

Všetky termíny si viete pozrieť na tejto stránke.

U Eurowings si so sebou môžete zobrať bez príplatku 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x23cm a hmotnosťou do 8kg + 1 menšiu tašku 40x30x10cm

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Malta
60€
napr. 17-24.10.2017

Ako získam zľavové kupóny?

Prejdite na TENTO LINK a vyplňte email, na ktorý vám bude chodiť Newsletter od Eurowings. Keď tak urobíte, Eurowings vám následne pošle mail s aktiváciou, v ktorom potvrdíte, že ide o reálny mail. Následne vám príde ešte jeden, kde kliknete na „Anmeldung Bestatigen“. Akonáhle vyplníte krátky dotazník a necháte si odoslať zľavový kód na mail, zľava na 10€ je vaša. Celý dotazník však prebieha v nemčine, preto si ak tak pomôžte google prekladačom. 

Vytvorte si následne ešte jeden mail a zopakujte postup. Na konci tohto procesu budete mať dva zľavové kupóny na 10€

UPOZORNENIE: Stránky Eurowings sú trošku preťažené, lebo momentálne nie sme jediní, ktorí píšu o tejto možnosti zľavy a veľa ľudí chce daný zľavový kód. Preto treba skúsiť niekedy aj niekoľko krát, kým to pošle daný email.

Už si stačí len následne vyhľadať jednosmerný let z Viedne na Maltu  17.októbra. Vypísať údaje a v poslednom kroku „Payment“ zadať do „Redeem Voucher“ daný kód, ktorý vám prišiel na email a kliknúť na tlačítko „Book now, subject to charge“. Aktivuje vám to zľavový kód a zníži cenu o 10€. 

Tak isto to urobíte pri spiatočnom jednosmernom lete z Malty do Viedne v termíne 24.10.2017. Obe letenky vás teda budú stáť dohromady o 20€ menej – iba 60€!

Tip na ubytovanie

Ponuka na Airbnb – lacná možnosť ako sa ubytovať na Malte v októbri. Za 7 nocí tu zaplatíte dvaja 180€ – 90€/osoba, 12,8€/osoba/noc.

TIP: Zaregistruj sa na Airbnb cez tento odkaz a získaš vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky z Viiedne na MaltuZ VIEDNE: Letenky na Maltu už za 60€!

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?