WOW! nové linky z Bratislavy do Bulharska aj na Cyprus s Ryanairom!

By: Juanedc - CC BY 2.0

Ešte možno doznievajú zmiešané pocity zo zrušených letov s Ryanairom, prekryť ich však môžu dve novinky! sú to nové letecké spojenia na leto 2018 so spoločnosťou Ryanair. Jedna je do bulharského Burgasu a druhá do Pafosu na Cypre!

Lietať sa začne od marca 2018 priamo z Letiska v Bratislave a to 2x do týždňa. Ceny sa dozvieme čoskoro:) Budeme informovať!

Prečo je to super? Hlavne preto, že do bulharska sme sa doteraz vedeli dostať iba pomerne draho alebo s cestovnou kanceláriou. Odteraz si budeme môcť dovolenku naplánovať a vyskladať sami!

Vyhlásenie Ryanairu (Olga Pawlonka):

„Ryanair s potešením oznamuje zavedenie dvoch nových liniek z Bratislavy do Burgasu a na Pafos s frekvenciou 2 x týždenne od začiatku apríla, a to navyše k novej linke na Maltu, ktorú už bola oznámená pre rok 2018. Na všetky uvedené linky si bude možné zakúpiť letenky už od septembra cez webovú stránku Ryanair.com.

Pri tejto príležitosti uvádzame do predaja letenky z Bratislavy v rámci našej siete liniek za ceny už od 9,99 € pre lety v októbri a novembri, ktoré sú k dispozícii pri rezervácii do štvtkovej polnoci (21. septembra). Keďže letenky za takéto nízke ceny sa rýchlo vypredajú, záujemcovia by mali čím skôr navštíviť webovú stránku www.ryanair.com a rezervovať si ich, kým sa nevypredajú.”

 

Zdroj: https://www.bts.aero/

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.