WOW! MOSKVA s odletom z Debrecína už od 27€!

letenky z Debrecína do Moskvy od 27€

Máme tu aj niečo pre východ Slovenska! Ak by ste si chceli zaletieť niekedy nasledujúceho pol roka do Moskvy, spiatočné letenky s odletom z Debrecína sú dostupné už od 27€!

Najlacnejšie letenky ponúka WizzAir pre členov tzv. Wizz Discount Club. Ak o ňom počujete prvý krát, o Wizz Discount Club si môžete prečítať v našom článku. Stojí pre dvojicu na rok dokopy iba 30€ a vďaka nemu získate veľmi slušné zľavy na letenky tejto spoločnosti(bežne 15-20€ za jednu spiatočnú letenku.). Za tieto letenky by ste normálne zaplatili 46€.

Termíny sú dostupné od novembra 2018 až do februára 2019. Ako príklad môžeme uviesť napríklad 5-9.12.2018(od stredy do nedele).

Upozorňujeme, že WizzAir zmenil svoju batožinovú politiku a za najnižšiu cenu si so sebou môžete zobrať  iba menšiu tašku s rozmermi 40x30x20cm a hmotnosťou do 10kg. Dodatočná sa dá však dokúpiť(od 5€ za let). Viac informácii si prečítajte v tomto článku

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Debrecín
Moskva
od 27€
napr. 5-9.12.2018

Ako je to s vízami do Ruska?

O tom, ako sa vybavujú víza v Rusku si môžete prečítať viac v Martinkinom článku. Prečítať si ho môžete TU. Sú tam všetky dostupné možnosti vybavenia víz do Ruska.

Tip na ubytovanie

Kalinka Hostel – ak vám ide hlavne o to, aby malo ubytko dobrú polohu a prijateľnú cenu, presne toto ubytko hľadáte. Za 4 noci zaplatíte ako dvojica iba 90€ – 45€/osoba, 11,25€/osoba/noc.

Alebo si pozrite ďalších viac ako 5000 možností ubytovania v Moskve na tejto stránke.

letenky z Debrecína do Moskvy

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)