WOW! MOSKVA s odletom z Debrecína už od 27€!

letenky z Debrecína do Moskvy od 27€

Máme tu aj niečo pre východ Slovenska! Ak by ste si chceli zaletieť niekedy nasledujúceho pol roka do Moskvy, spiatočné letenky s odletom z Debrecína sú dostupné už od 27€!

Najlacnejšie letenky ponúka WizzAir pre členov tzv. Wizz Discount Club. Ak o ňom počujete prvý krát, o Wizz Discount Club si môžete prečítať v našom článku. Stojí pre dvojicu na rok dokopy iba 30€ a vďaka nemu získate veľmi slušné zľavy na letenky tejto spoločnosti(bežne 15-20€ za jednu spiatočnú letenku.). Za tieto letenky by ste normálne zaplatili 46€.

Termíny sú dostupné od novembra 2018 až do februára 2019. Ako príklad môžeme uviesť napríklad 5-9.12.2018(od stredy do nedele).

Upozorňujeme, že WizzAir zmenil svoju batožinovú politiku a za najnižšiu cenu si so sebou môžete zobrať  iba menšiu tašku s rozmermi 40x30x20cm a hmotnosťou do 10kg. Dodatočná sa dá však dokúpiť(od 5€ za let). Viac informácii si prečítajte v tomto článku

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Debrecín
Moskva
od 27€
napr. 5-9.12.2018

Ako je to s vízami do Ruska?

O tom, ako sa vybavujú víza v Rusku si môžete prečítať viac v Martinkinom článku. Prečítať si ho môžete TU. Sú tam všetky dostupné možnosti vybavenia víz do Ruska.

Tip na ubytovanie

Kalinka Hostel – ak vám ide hlavne o to, aby malo ubytko dobrú polohu a prijateľnú cenu, presne toto ubytko hľadáte. Za 4 noci zaplatíte ako dvojica iba 90€ – 45€/osoba, 11,25€/osoba/noc.

Alebo si pozrite ďalších viac ako 5000 možností ubytovania v Moskve na tejto stránke.

letenky z Debrecína do Moskvy

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)