Výlet do Nice s letenkami za 20€

Rozmýšľate kam si počas zimy urobiť výlet? A čo tak navštíviť prímorské mesto Nice na juhu francúzska? Aktuálne máte možnosť kúpiť letenky už od 20€!

A to ak ste dali na naši predchádzajúce odporúčania a stali ste sa členmi Wizz Discount Club. Letí sa teda so spoločnosťou WizzAir a cena platí pre členov WDC. Ak členmi Wizz Discount Club nie ste, cena pre vás začína na 39€/spiatočný let.

Avšak ak členmi Wizz Discount Club nie ste, za cenu 39€/spiatočný let si letenky nekupujte. Základné členstvo Wizz Discount Club stojí 30€, ktoré môžete použiť na let pre seba + pre jednu ďalšiu(na jednej rezervácii). Ak sa teda rozhodnete letieť dvaja, cena pre nečlenov je 78€ a cena po zakúpení členstva a následnom nákupe leteniek vychádza na 70€ spolu. 

Možné je zakúpiť ešte skupinové členstvo za 50€, kde to vychádza ešte výhodnejšie. Viac o Wizz Discount Club si prečítajte v našom článku TU. 

Za najnižšiu cenu je dostupný jediný termín počas januára. Za o niečo vyššiu cenu je ich však dostupných viac. Napríklad dva novembrové 18-21, 25-28.

Za najnižšiu cenu vám spoločnosť WizzAir umožňuje zobrať si so sebou iba príručnú batožinu s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou 10kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Nice
od 20€
16-20.1.2017

Tip na ubytovanie

Hotel Danemark – má výbornú polohu len kúsok od mora a skvelé hodnotenia od predchádzajúcich klientov. Za 3 noci za izbu pre dvoch zaplatíte iba 108€ – 54€/osoba, 18€/osoba/noc.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com

letenky Nice

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno