Na výlet do Berlína – letenky + ubytovanie už od 61€

By: zoetnet - CC BY 2.0

Ak nás sledujete už dlhšiu dobu, iste viete, že z Bratislavy sa do Berlína viete dostať za skutočne veľmi nízke sumy skoro počas celého roka. 

Aktuálna ponuka spoločnosti Ryanair nie je výnimkou a tak sa do hlavného mesta Nemecka môžete vydať na výlet s letenkami už od skvelých 20€ za spiatočný let! 

Za najnižšiu cenu sú letenky dostupné od septembra 2016, pričom za túto sumu by nemal byť problém letieť aj počas nasledujúcich mesiacov. Cena sa väčšinou z 20€ zdvihne iba pri last minute termínoch, prípadne počas leta.

Za najnižšiu sumu si so sebou môžete zobrať iba príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm + jednu menšiu tašku. Viac o tom píšeme v našom článku.

Ak neviete, čo by sa dalo robiť v Berlíne, prečítajte si článok  -> 10 miest v Berlíne, ktoré musíte vidieť

Bratislava – Berlín za 20€(7-9.september 2016)

Rezervovať cez Ryanair Rezervovať cez Pelikan

Ubytovanie

Najlacnejšie ubytovanie hľadajte na stránkach Airbnb.com u miestnych, ktorí ponúkajú svoje izby či celé byty. 

Ako príklad môžeme uviesť možnosť ubytovať sa v izbe s manželskou posteľou nie až tak ďaleko od centra Berlína na 2 noci za 81€(40,5€/osoba, 20€/osoba/noc). 

Kompletnú ponuku ubytovania na Airbnb.com nájdete tu

Ak by ste sa predsa len radšej ubytovali v hoteli, najväčšiu ponuku ubytovacích zariadení nájdete na stránkach Booking.com, kde by ste si mali celkom určite vybrať. 

letenky Berlín

Na výlet do Berlína – letenky + ubytovanie už od 61€
5 (100%) 2 votes

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.