V Auguste z Budapešti na Ibizu za 68€

By: David, Bergin, Emmett and Elliott - CC BY 2.0

Rozmýšľate, kam sa cez leto vydať na dovolenku? Do úvahy určite pripadajú stredomorské ostrovy, cieľ množstva turistov každý rok. Jedným z nich je aj Ibiza, na ktorú sa máte možnosť dostať vďaka ponuke spoločnosti WizzAir už od 68€!

Spomenutá cena platí pre členov Wizz Discount Club. Členstvo v klube stojí 30€ na rok a získate ním zľavu na veľkú väčšinu leteniek tejto spoločnosti(zľavy nie sú iba na tie, kde je cena už aj bez zľavy 20€ –  spiatočný let). Ak lietate po Európe niekoľko krát do roka, odporúčame zakúpiť. V prípade, že členom nie ste, ceny pre vás začínajú na aj tak skvelých 88€.

Všetko vďaka novej linke z Budapešti na Ibizu, ktorú spoločnosť WizzAir začína prevádzkovať od 18. júna až do do 17.septembra. Tie najlacnejšie ceny máte možnosť nájsť predovšetkým počas augusta a septembra. 


Letenky na Ibizu

 Odlet: Budapešť |  Termín: 6.8.-21.8.2016  |  Cena: od 68€

Rezervovať

letenky ibiza


Ubytovanie

Na rezerváciu ubytovania online odporúčame využiť stránky booking.com, s obrovským množstvom ubytovacích zariadení. Pri väčšine hotelov platíte až na mieste(často krát za pekné akciové ceny) a za storno neplatíte nič.

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.