V Auguste z Budapešti na Ibizu za 68€

By: David, Bergin, Emmett and Elliott - CC BY 2.0

Rozmýšľate, kam sa cez leto vydať na dovolenku? Do úvahy určite pripadajú stredomorské ostrovy, cieľ množstva turistov každý rok. Jedným z nich je aj Ibiza, na ktorú sa máte možnosť dostať vďaka ponuke spoločnosti WizzAir už od 68€!

Spomenutá cena platí pre členov Wizz Discount Club. Členstvo v klube stojí 30€ na rok a získate ním zľavu na veľkú väčšinu leteniek tejto spoločnosti(zľavy nie sú iba na tie, kde je cena už aj bez zľavy 20€ –  spiatočný let). Ak lietate po Európe niekoľko krát do roka, odporúčame zakúpiť. V prípade, že členom nie ste, ceny pre vás začínajú na aj tak skvelých 88€.

Všetko vďaka novej linke z Budapešti na Ibizu, ktorú spoločnosť WizzAir začína prevádzkovať od 18. júna až do do 17.septembra. Tie najlacnejšie ceny máte možnosť nájsť predovšetkým počas augusta a septembra. 


Letenky na Ibizu

 Odlet: Budapešť |  Termín: 6.8.-21.8.2016  |  Cena: od 68€

Rezervovať

letenky ibiza


Ubytovanie

Na rezerváciu ubytovania online odporúčame využiť stránky booking.com, s obrovským množstvom ubytovacích zariadení. Pri väčšine hotelov platíte až na mieste(často krát za pekné akciové ceny) a za storno neplatíte nič.

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Nezmeškaj najväčšie akcie

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.