Plánuješ budúci rok v máji výlet do USA? Ideálne do Chicaga? Dnes tu pre teba máme absolútne top ponuku letov spoločností Air France a KLM, za ktoré zaplatíte iba 320€!
To je tak minimálne o stovku nižšia cena, ako by ste platili pri bežných lacných letenkách do Chicaga.
KLM aj Air France sú pritom jedny z najkvalitnejších leteckých spoločností v Európe. Pri niektorých ponukách nájdete aj lety americkej spoločnosti Delta Airlines.
Termíny sme pre vás našli na máj 2018 – konkrétne na prvú polovicu. Niektoré z nich si môžete pozrieť nižšie.
Prestupovať budete 2 krát – napríklad v termíne 3-14.5.2018 to je Amsterdam a Minneapolis pri ceste tam a Detroit a Paríž pri lete naspäť. Prestupy však nie sú príliš dlhé.
Zobrať si so sebou okrem príručnej batožiny môžete aj podpalubnú s hmotnosťou do 23kg.
Cena je uvádzaná za let tam aj naspäť dohromady!
Kde hľadať ubytovanie?
Na hľadanie lacných hotelov a hostelov je výborný nástroj portál HotelsCombined.com. Je to taká “Heureka.sk” zameraná na ubytovanie. Pri každom jednom vám napíše, ktorý portál ponúka dané ubytovanie za aké ceny.
Ak by ste však nič nenašli, skúste určite ešte portál Airbnb.com, kde miestni ponúkajú svoje ubytovanie za veľmi výhodné ceny a hlavne tu nájdete úplne odlišné ponuky oproti bežným ubytovacím webom.
TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!
Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com