Tokio s Qatar Airways z Budapešti už od 396€

Japonský domček
By: Leon Yaakov - CC BY 2.0

Určite sa aj medzi vami nájde veľké množstvo milovníkov Japonskej kultúry. Tá sa oproti iným ázijským kultúram pomerne dlhú dobu vyvíjala nezávisle. Potvrdia to mnohí, ktorí si čo to po Ázii precestovali. Japonsko je proste iné. A vy máte možnosť letieť do jeho hlavného mesta, Tokia, už od 396€. 

Z Budapešti sa dá cestovať aktuálne v obrovskom množstve termínov za ceny okolo 400€ a nie len s Qatar Airways(napríklad s Turkish Airlines). Vybrali sme práve ich predsa len pre to, že za rok 2015 patrili k absolútnej špičke. Za podobné ceny je možné cestovať až do júna 2016.

Je možné, že termíny uvedené nižšie sa čoskoro rozpredajú. Ak sa tak stane, pokojne nám skúste napísať na facebook a hneď ako to bude možné pokúsime sa pomôcť a nájsť iný. Ak bude ešte nejaký dostupný.

Ako BONUS pripájame aj jeden termín od Turkish Airlines z Varšavy za 379€, ktorý už však pravdepodobne  nebude aktuálny asi príliš dlho.


Letenky z Budapešti do Tokia za 396€

 Odlet: Budapešť |  Termín: 17-25.5.2016 |  Cena: 396€

Rezervovať

Ďalšie termíny: napríklad 2.6-9.6, 3.5-17.5

letenky tokio


BONUS: Z Varšavy do Tokia za 379€

 Odlet: Varšava |  Termín: 25.2-9.3.2016 |  Cena: 379€

Rezervovať


Ubytovanie

Chcete si rezervovať ubytovanie online? Využite online službu booking.com. Pri veľkom množstve zariadení platíte až na mieste a storno vás nestojí nič. 

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?